• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Už jsem dlouho nehrál. Už bych to hádám ani nepoznal.. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to se chce aspoň na chvíli kouknout a zavzpomínat.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Já uprime nechápu, když existuje modernější verze tribalwars2 , tak proč pořád musí překopávat tohle.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Co jste tady přidali za spam? Přihlásím se a vyskakuje mi tu reklama, že mi Paul píše zprávu, že otevíráme svět 78 a čeká na mě.:D Žádného Paula neznám.:cool:
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Paul je Paladin, který tě zve na nejnovější svět! :D
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Můžu si tu odložit obrázek? Zajímá mě jak se tu na něj budete tvářit, protože na hráčském profilu očividně supportu nevadí. iVJr.png
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Soutěž "Najdi chybu" je uzavřená pro další odpovědi, tak to píšu sem. Samozřejmě do hry nepatří 4 hnědé budovy, ale odpovězte mi, patří do hry nádvoří, které nemá příjezdovou cestu z pravé dolní brány? Připadá mi, že nádvoří se čtyřmi bránami, ale pouze s třemi příjezdovými cestami také do hry nepatří. Přece každá brána musí mít příjezdovou cestu, jak je to patrné z vesnic ve hře. Podle mě do hry nepatří i nádvoří bez jedné příjezdové cesty, nakreslené na obrázku k soutěži "najdi chybu" a tudíž jsem stále přesvědčená, že chyb je 5.
 
Nahoru