• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
A zase jako každý rok je tu chybné oznámení o zimním času. Už i v rádiu na toto chybné označení upozorňovali, ale tady je to pořád ve stejných kolejích. Ze soboty na neděli jsme "nenajeli" na zimní čas, jen jsme se z letního času vrátili na středoevropský.
Je vidět, že je tě škoda, že nejsi již v admin týmu.
Kdyby bylo na mě, hned bych tě nabral zpět. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Však jsme to řešili již minulý rok a já to vysvětloval. Pojem "zimní čas" je hojně všude používán, protože málo který hráč bude vědět, když bychom napsali "na středoevropský čas". Ostatně, již v roce 1946 sbírka zákonů České republiky používala pojem "zimní čas" (zde) a tento pojem se používá dodnes, leč zcela správně by se měl nazývat "středoevropský."
 

Deleted User - 4100157

Guest
Zimní čas, který zavedla první vláda Klementa Gottwalda platil jen jednu zimu a jednalo se o posunutí o hodinu dozadu oproti středoevropskému času. Takže tento zimní čas z 1946/7 nebyl středoevropský, pravé poledne bylo v 11:00 na 15° východní délky, při SEČ je to ve 12:00 a při SELČ ve 13:00 hodin.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
To nemění nic na tom, že se i v této době hojně a zcela běžně využívá pojem zimní čas. Vzhledem k tomu, že naši hru hrají i děti, budeme se i nadále držet těchto pojmů. To jen, kdyby nás chtěl někdo v budoucnu opět opravovat. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Takže sázíš na to, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou? Pořád si stojím za tím, že hra má především vychovávat, takže utvrzovat děti ve špatném užívání pojmů je této hry nedůstojné.
 

Willibald

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Zdarec lidičkové,
i já Vám všem přeju pěknýho Silvestra a do novýho roku jenom to nejlepší,
hlavně zdraví a pohodovou hru.

Willy.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Očekával jsem, že po nedávných událostech zde bude jiná trikolora, ale jak vidím, zmýlil jsem se. Nebylo by na čase tu žluto-modrou již odstranit? Politika přeci na fórum nepatří. Války a boje probíhají na různých místech naší zeměkoule, solidaritu si zaslouží všichni nevinní, kteří trpí.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Na světě probíhá mnoho válek, ale žádná z nich se tak silně nedotýká firmy InnoGames a jejich zaměstnanců, jako právě ta na Ukrajině, která trvá již více jak 1 rok. Oficiální vyjádření k této válce firma jsme prostřednictvím firmy InnoGames uvedli zde.

Co se týče barev fóra, tak v těchto barvách jsou všechna fóra her společnosti InnoGames a lze očekávat, že tak zůstanou až do doby, dokud válka na Ukrajině neskončí.
 
Nahoru