• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jirist-příběh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Byl jednou jeden den kdy se skupina rolníku osvobidila od zlého krále.Schromaždovali se verbovali nové rolníky.Zhruba 10 let po osvobození byl dostatečný počet rolníků na dobití druhé vesnice šlechticem.Byl to ukrutný boj sekerníci pobíhali vypadalo to, že utečou, ale zbyl jeden sekerník který vše zachránil a společně ze šermíři dobily druhou vesnici.Za 5 let měli asi tak 84 vesnic velkou armádu 84 paladinů milión sekerníku i šermířu vojska na koni.Nedaleko od nich se budoval kmen a rychle vzrůstal kmen Modrokrvců, jelikož ohrožovali naše rolníky a jejich armády všchni se dohodly, že je musí zničit.Byl to tvrdý boj, ale naši rolníci mněli poměrně velkou přesilu honilo se jim hlavou jsme silnější máme větší armádu.Modrokrvcům se honilo hlavou to, že musí vyhrát nakonec útok odrazily kvůli tomu, že naši rolníci byli na sebe hodně hrdí.Asi o měsíc později se Modrokrvci rozrostly přes 4 kontinenty rolníci toho měli dost tak si obnovily armádu a opět zaútočily.Pár vesnic jim jejich šlechtic zabral a na druhé straně zase pozabíjeli rolníkům hodně velkou armádu rolníci po této válce měli 37 vesnic a Modrokrvci 0 jakto je možné když mněli rolníci před bitvou 84 vesnic?Jednoduché mezitím co rolníci a Modrokrvci mezi sebou bojovali tak přilehlé vesnice zabíraly vesnice těch druhých takže je teď stav vesnic na kontinentu vyvážený.Rolníci nikdy nestavěly katapulty a beranidla mysleli si, že to je zbytečně hodně surovin v niveč, ale nebylo uvědomily si to a začily stavět katapulty i beranidla.O 10 let později se opět rozrostly na neuvěřitelných 589 vesnic.Vypadalo to, že nikdo rolníky nepřemůže a však měli hodně nepřátel netušliy, že se jejich nejsilnější nepřátelé dokážou spojit.Takže zase o nějáké ty vesnice přišly a o armádu taky útoky chodily furt a furt rolníci byli smutní, že je zase zotročí.Nakonec síla rolníků bojovat za jednu tu samou věc je osvobodila pobily všechny nepřátele a vzrůstaly šlechtici se schromaždovali na nádvoří ve všech vesnicích koloval klid a pohoda.Na trhu se dokonce nekradlo.Rytíři pochopily, že na počtu lidí co bojuje nezáleží záleží jenom na tom poutě co mezi nimi koluje a síla pro danou věc.Zhruba o 15 let později už ti staří rolníci nežili, ale všichni je považovali za hrdiny potomci rolníků se začali usazovat na trůny a na místa v armádě kde byl jejich otec každý se učil zacházet s mečem ze sekerou z lukem na koni zkrátka ze všemi dostupnými zbraněmi.Většina dětí se rozhodovala pro sekeru nebo pro meč.Ve vesnici existovalo jedno dítě jménem Jóža který chtěl jenom střílet z luku někdo si myslí, že ho to bavilo jiní, že to byl jeho osud.Z Jóži vyrostl udatný bojovník jak z mečem tak i z lukem než ho zabily ve 35 letech.bojaval bok po boku z různymi paladinami sekerníky šermířami i lučištníky.Byl to dobrý člověk bojoval pro dobrou věc nikomu nesloužil jako jeho otec všichni si myslí, že byl tak silný, protože to mněl v genech asi si to mysleli, protože jeho otec vschopil rolníky a vybudoval všechno ty vesnice sílu rolníků a sílu sloužící krály.Jóža sice umřel, ale zanechal po sobě na světě 6 děti 4 kluky 2 holky 3 děti umřeli umřeli dva kluci a jedna holka z holky vyrostla manželka krále a mněla vše co si zamanula ze 2 kluků vyrostly udatní bojovníci kteří téměř nešly zabit byli pokaždý z někým v partě a když vyzabíjely jejich partu dokázaly se pomstít.První kluk se jmenoval Mirek a druhý se jmenoval Jóža po svěm otci Mirek umněl zacházet z lukem Jóža zase umněl zacházet z mečem a sekerou.Mirka jednoho dne přepadli zloději, ale mirek jako silný lučištník se stoho dostal a pomstil se přepadl jejich vesnice a vzal si seoubou šlechtice na dobití.Mirka tam zabili přece jenom šel sám ze šlechticem proti armádě 1000 mužů, ale byl tak silný, že vyzabíjel 150 mužů 450 mužů zranil.Jóža se chtěl pomstít za svého bratra tak si vzal skupinu ozbrojených rolníku a šlechtice tak vyrazily šli dokud nenarazili na vesnici těch zlodějů byla tam velká bitva chodili na pomoct zlodějí i rolníci rolníci nakonec přišly půlka z celého jejich království.Ta druhá půlka rolníků zůstala ve vesnici a hlídala, protože před tím byli hodně v obležení a taky na ně útočí pár vísek kolem nich, ale z celou bandou rolníku se nemůžou rovnat.Všechny kontinenty kde byli rolníci začali proti rolníkům bojovat.Z vísek kolem nich se stala mohutná města.A s těch měst chodilo takové množství armády, že rolníci skoro všichni byli pozabíjení až na Jóžu a tlupu jeho rolníků a šlechticů utekl si zabrat na jiný kontinent pár vesnic vyzbrojit se naverbovat pár vojáků a pomstít se byl to totiž jeho styl.Jak vyrazil potkal pár bojovníků kteří chtěli jít sním tak je vzal, protože mněl dobré srdce normální válečník by je pozabíjel a šlus jenomže Jóža jim nic neudělal až dorazily do těch vísek tak si odpočinuly a počkaly za hradbami do noci.Když se setmělo tak vylezli po hradbách zabily strážce a šli do vísek nikdo jejich návštěvu nečekal, protože si mysleli, že je všechny vyzabíjely.3 šlechtici zaberou vesnici a Jóža zatím vyvraždil všechny vojáky.Vrátily se domů s ůsměvem na tváři.Přece jen dobili nějákou tu jejich vísku zpátky.Byli znovu pod tlakem, protože jak to nepřátelé ráno zjistily chtěli zaútočit jenomže Jóža a jeho armáda byla hodně silná tak se nenechali zničit bránily tu vísku všemi prostředkami a najednou ty nepřátelé už vylezli na hradby tak je lučistníci sestřelovali dolů a mečíři vždy když se objevila hlava tak vytasily meč a hlava v čudu.Vísku si ubránily tak se museli rozrůstat asi za 5 let už dobily 118 vesnic, ale neměli klid stále byli pod parou jenomže věděli, že je nemůžou nijak ohrozit taková armáda a mněli sílu bojovat pro jednu tu samou věc proto, aby znovu nepřišly o vísky bojovali a vyhráli.Jóža o pár let umřel a bez něj všechny vísky zabrali ani Jóžovi sini s tím nic neudělali.


Tohle vzniklo s tlupy rolníků a udatného vojáká Jóži syna Jóži

The End The End?



Nejde mi o to vyhrát, ale zúčastnit se vlastně ani vyhrát nechci, protože na Dk jsem jen příležitostně a nechci okrádat nějáké hráče o to co potřebují víc jak já jestli bych se dostal do TOP 3 napište mi to jako koment pod moje dílo, ale kdybych byl v TOP 3 tak vyberte někoho jiného.

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33450

Guest
příběh jirist

Nebud zbytečně skromný,to žlutě se luští blbě,víš?
Dala jsem ti hlas.:hi
 

DeletedUser

Guest
I ta růžová je strašná. Po půl minutě mě bolí oči. Měj se mnou soucit a nastav to, prosím, v nějakých přijatelnějších barvách, ať si to můžu dočíst. Předem díky.
 

DeletedUser

Guest
Ivanita dal jsem to do barvy která zas tak hrozná není doufám, že to teď přečteš;)
 

DeletedUser

Guest
mám tam docela dost hrubek omlouvám se za ně je mi 10 let a na můj věk to je docela slušný (myslím si jen já) doufám, že to někdo přečte
 

DeletedUser

Guest
Velmi slušný koncept. Jen je na tom ještě mnoho práce, kterou bys tomu měl věnovat. Upřímně na tvůj věk je to více než slušný.
Měl by jsi si to znovu přečíst. Dodělat odstavce a čárky v souvětích. Tím to bude čtenářsky vlídnější a i ty sám pak lépe uvidíš kde má tvůj příběh nedostatky a kde ti to tak úplně nefunguje. Zkus na tom zapracovat. Ne proto aby jsi se umístil tak nebo onak, ale proto aby jsi měl z toho ty sám lepší pocit. Vůbec bych na tvém místě nekoukal na čas, kdy končí soutěž, ale makal bych na tom dál. Mohl by to být moc pěkný příběh do profilu a možná i více.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ani ta zelená a zmenšené písmo není nic moc, co by pobízelo k přečtení. A musím poctivě přiznat, že mne nenadchl ani ten obsah, o prznění češtiny nemluvě. Neříkej, že v Tvém věku nevíš, jak se píše měl a neznáš jiný výraz pro skupinu, než banda ... :no
 

DeletedUser

Guest
trošku jsem to poupravoval a dopsal ty hrubky teď změním tu velikost a barvu.
 

DeletedUser

Guest
Ja len enchápem podstate príbehu stále sa tam píše ako niekto bojoval a zase bojoval a visky sa zaberali a do okola to iste nechapem podstate ani kao to skončilo že jože bojoval zomrel potom mal deti potom sa zase bojovalo a joža umrel nechapem tomu mal by si na tom ešte dosť zamakať alebo nech ti s tým niekto pomôže ale aby to bola tvoja tvorba
ja chápem ako ti nehnevaj sa zato čo som ti povedal :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru