• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jomo2x

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

jomo2x

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Ahojte, tak ja to asi vysvetlím stručne, nech to nemáte na dlhé čítanie :)

Keď som hral ako x-násť ročný chalan CZ7, tak som chcel zaberať jedného 3k hráča, ale iný kamarát čo si s ním komunikoval ma od toho odhovoril - ponukol mi jeho vesku ak ho nechám na pokoji. Tak som na neho namiesto šlachty poslal full-katovaciu vesnicu a zhodil kovárnu z 20 na 0. Pomedzi to som s hráčom kecal a nakoniec som aj danému hráčovi pomáhal a za tie roky, čo od toho ubehli, sme sa už veľa krát stretli v reáli a nakoniec z toho vzniklo dlhoročné priatelstvo :)

Nikdy neviete čo môže z niekoho, koho ludia vidia ako vesnicu na zabratie vzíjsť :)


A hej dá sa tam popísať aký stres to bolo pre neho ked mu padla kovárna z 20 na 0 v čase ked sa nedalo skracovať budovy a celá situácia okolo toho, ale chcel som to držať v krátkosti a ide mi skôr o pointu ako o súťaž :)

Prajem pekný deň

jomo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru