• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Joshua Greedy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Páči sa mi výber hudby a videjko pekne spracované.
Držím ti palce v súťaži.
 

DeletedUser37060

Guest
naozaj pekné ;)

Ale nie je to tak trochu proti pravidlám s tou časťou z Pána prsteňov? :D
Ja som div nedostal vynadané, že som použil obrázok, ktorý sa jednému z členov nepozdával ako obrázok z DK... :)
(to nechcem rozoberať, len si overiť fakt či sa mýlim alebo nie s tými pravidlami) :)
Koniec koncov, takto sa mi to vedeo fakt veľmi páči :)

Jo a s minútami, mal si čo robiť aby ti to vyšlo... :D 2:58 :D
 

DeletedUser40694

Guest
No právě proto jsem to dal takhle brzo kdyby měl někdo námitky.. :D a díky :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Za to, že soutěžní díla neporušují pravidla fóra a VOP je zodpovědný autor díla - viz § 12 pravidel fóra a § 12.3 VOP.
 

DeletedUser40698

Guest
Pěkná hudba. Akorát se divím, že ti to samotné youtube přes ty jejich vyhledávací filtry nebloklo, nedávno jsem se pokoušel pro jedno společenstvo hráčů udělat video a na záběry z jednoho filmu přiřadit jednu známou píseň no a samzřejmě jsem musel přiznat obsah třetích stran nebo tak nějak, takže mi to smazali nebo respektive musel jsem to smazat sám. Takže ano raději to předělej protože mne to nějak poškodilo účet na youtube, dokonce mi to psalo, že by po mě mohli chtít i vymáhat poplatky. Jediné co s tím vyrobeným videem mohu dělat je to, že ho můžu publikovat jen soukromě. A to jsem se s tím tak nadřel.

Ale ta hudba u toho tvého videa je perfektní krásně sedne k DK.
 

DeletedUser40694

Guest
No jo ale kde najít pořádnou hudbu co nemá autorský práva..
 

DeletedUser40698

Guest
Ne špatně si pochopil moji zprávu. Ta hudba je dobrá, teda aspoň si to myslím. Jinak youtube při nahrání videa nabízí různou hudbu a dokonce můžeš i vyhledávat mezi různými žánry, dance, electro a jiné, také nabízí různé přechody mezi snímky a tak různě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru