• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 41.Neděle........ 19 LORD LESLORD 91 vs. Morybund

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25877

Guest
Priliš často so supportom a moderátormi nekomunikujem,takže ani spory s nimi žiadne nemám :) ZATiAĽ :D

čo sa týka toho,čo som vraj nepochopil.Možno fakt nie,no v tom prípade by si mi to mohol vysvetliť ak ťa môžem poprosiť :D
 

DeletedUser34010

Guest
tak moje otázka jako hráče. :D si válečník nebo spíše diplomat?
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]nerieš radšej budem v utajení :D :D inak to tam nemusí skončiť najlepšie :D[/SPOIL]

A čo robíš, že Ti odpovede tak trvajú ? :D máš EN klávesnicu ? :D
 

DeletedUser25877

Guest
Skôr som typ válečníka :) to je jedine čo ma v tejto hre baví :D BOJOVAŤ :D
 

DeletedUser25877

Guest
škoda bol som zvedavý :)

píšem pomalšie,keďže nie ste jediní s ktorými komunikujem :D
 

DeletedUser30368

Guest
Jak se vůbec máš? :) Co tvé oblíbené jídlo, pití, značka oblečení, barva :D :)
 

DeletedUser34010

Guest
Tak to já se zaměřím na dk, prozradíš nám nějaké tvoje útočné taktiky? Po případě kolikátý si v žebříčku poražených. Zda preferuješ spíše útočení neb obranu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim, na Lorda mám jednu otázku a tu mu položim hned teď.
Jak s odstupem času vzpomínáš na s12? Nejseš zklamaný, že jsi to nedotáhl do úspěšného konce? UwH bylo jméno, co něco znamenalo...
:hi
 

DeletedUser35615

Guest
Ahoj, také bych si dovolil jeden dotaz. Doufám že nebude moc osobní, ale zajímalo by mě to. Psal jsi že chodíš do kostela. Jsi ze Slovenska, takže předpokládám že jsi katolík.

OTÁZKA: Jak vnímáš problémy katolické církve související s homosexuální pedofilií jejich kněží? Zajímá mě názor mladého člověka který praktikuje. Díky za odpověď.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru