• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 41.Neděle........ 19 LORD LESLORD 91 vs. Morybund

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25877

Guest
Je to zabavne aj uzitocne,hlavne pre tych ktorý daných hráčov nepoznajú.
 

DeletedUser

Guest
Ale myslím si, že na s12 se sešli lepší hráči než na s15 a teď i na s23. Možná, že ty to takhle říct nemůžeš z tvý pozice, ale já to tak vidim, ačkoliv většinu těch hráčů krom s12 neznám. Co si myslíš ty?
A vůbec, co si myslíš o kvalitě novějších světů, jak se to mění a jak hráči využívají nových zpoplatněných funkcí k tomu, aby se dostali na vrchol? Podle mě větší nárok na PB hře spíš škodí, i když INNO by na to mělo asi jiný názor. :pardon
 

DeletedUser34342

Guest
Ahojky :)

jen Tě chci pozdravit a popřát Vám (kmeni UwH) hladký průběh na S23 a druhé VÍTĚZSTVÍ :)
 

DeletedUser

Guest
máš nějaké představy o své budoucnosti? např. budoucí práce atd..
 

DeletedUser25877

Guest
Dakujeme za priania.


LDK
kazdy svet je iny,s inymi hracmi,napriklad na s7 v Order keby som nerozdal vtedy 7 megacov,tak by som hral s dalsimi kvalitnymi hracmi.Na s12 je tiez dost kvalitnych hracov.Na kazdom svete je tak :) Ver mi ze na s15 bolo tiezd dostatok kvality,i ked nie znamych.


Za svoju buducu pracu by som minimalne chcel pracovat niekde v banke :D Skoda ze vysoku skolu sotva skoncim,kedze sa ucim minimum :(
 

DeletedUser

Guest
Neodpověděl si mi na ty nové funkce za PB a jejich využití v praxi na novějších světech...
 

DeletedUser25877

Guest
Funkcie su obcas podla mna uz prehnane.Osobne mi staci masova rekrutacia,razenie minci,skupiny a premenovanie utokov.Ziadne ine funkcie moc nepouzivam.Vela hracov uz skoncilo kvoli takymto veciam ze nemali financie(viď ja na s7)
Inno na tom dostatocne zarobi :)
 

DeletedUser30368

Guest
Děkuji všem za práci...nezodpovězené otázky ještě odpoví (Zítra je sem dám :) )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru