• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 42.Neděle........ Kokosman100 vs. Lord CanabisŽába

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
20. 5. 2012 ..... start pořadu v 18:00 h ...



..... H O S T :

..... Kokosman100


..... T A Z A T E L :

..... Lord CanabisŽába


..... Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Oznamuju že jsem zde a přeji vám příjemný podvečer :)

PS: odpovědi můžná budou trvat déle nebo´t mám momentálně potíže s načítáním stránek :(
 

DeletedUser30368

Guest
Než se dostaví tazatel, tak se nám trochu představ...Tvoje jméno, věk, bydliště a zájmy :)
 

DeletedUser

Guest
Mám takové krásné typicky ruské jméno Ivan. h05*
Jsem přibližně 18 letý jinoch, ale v červenci mi bude 19.
Bydlím ve velkoměstě Klabava .. což je taková vesnična nedaleko Plzně.
Rád sportuju, celkově pohyb mi baví, hraju fotbal, hokej s 7mi letým sousedem :) rád lenoším, hlavně když je hezky a můžu to dělat venku na zahradě.
 

DeletedUser

Guest
Už je to nějaký ten pátek, ale ukázal mi jí kamarád z vesnice a přesvědčil mně skončit s konkurenční hrou a přejít na kmeny.
Začal jsem ještě na S1 kde se mi moc nedařilo, získal jsem tam od spolužáka účet a dostal se do Futuramy kde jsem chvíli pobyl :)
Pak následoval S6.
 

DeletedUser30368

Guest
Jsi prý dobrý hráč, potkal jsi na DK nějaké hráče, které si budeš dlouho pamatovat? :), co kmen, kde se Ti nejvíce dařilo a jaký kmen byl kde jsi se nejvíce bavil? :)
 

DeletedUser

Guest
Prý dobrý hráč je trefné :) nejsem dobrý ;)
pokud bych to vzal historicky od začátku tak na S1 si dobře vzpomínám na Kozmicze (zakladatel Futuramy), který mně něco málo naučil ohledně hraní. Dále pak Miccer se kterým jsme si často psali na ICQ (to už je pár let co jsem ICQ smazal). Na S6 jsou to desítky lidí to než bych vypsal .. ale za zmínku jich pár stojí. Začnu hráčem SSTINK CITY, který mně pomohl do rady kmene a byl můj dobrý přítel dokud nepřestal hrát, dále veliký respekt ve mně budil náš diktátor Stoupovic, který za své vůdčí schopnosti zaslouží ode mně velikou pochvalu a jsem rád že jsme přátelé, dalšího bych jmenoval Xajika, který držel frontu na K35 a do útoků dával všechno a zaslouženě byl dlouhou dobou nejlepší útočník (než jsem ho přeedhnal) no a na závěr můžu pouze jmenovat dvojici MilanaliMů, oba dva jsou v podstatě stejní, jak způsobem jakým se vyjadřují tak stylem hry taky to byl důvod proč na každém světě kam šel ať už mladší nebo starší Milan byl jeden z nejlepších. Další desítky hráčů z kmenů A.h., Xzahor a různých světů už nebudu jmenovat, oni ví a to stačí.

pokud se jedná o kmen tak nejlepší co jsem kdy mohl zažít byl A.h. za dob vlády Stoupoviče. Byl to velmi útočný kmen co neměl problémy za 3 dny smazat hráče co byl v top200. Byl to taky kmen kde jsem se nejvíce bavil, protože miluju útočný styl a vyřádil jsem se do sytosti když jsem se po čase dostal i do top5 útočníků (a že to byla tvrdá cesta když jsem začínal pomalu se 6 měsíčním spožděním)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru