• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 43.Neděle........ Lady Kasandra vs. Majka.Kor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
27. 5. 2012 ..... start pořadu v 20:00 h ...



..... H O S T :

..... Lady Kasandra ( Speed Administrátor)


..... T A Z A T E L :

..... Majka.Kor( produkce pořadu)

..... Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

Důležité:

Start pořadu je od 20:00 hodin.

Diskuze před začátkem pořadu :ZDE

Pravidla : ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
K pravidlům:
Každý sekundant má nárok v prvních 60ti minutách na dvě otázky (krom zpovědníka) . V následujících 60ti minutách má nárok na další tři otázky.
Tímto vítám dnešního hosta Lady Kasandra( Speed Administrátor) a jako tazatele Majka.Kor( produkce Křesla pro hosta)
A dále další přihlížející, kteří se chtějí něco dozvědět.
 

DeletedUser23979

Guest
Také zdravím.

Pro začátek. Mohla by si se nám představit, koníčky, rodina.
 

DeletedUser20990

Guest
:D to je otřepaná otázka...
Dobrá, jmenuji se Hanka, je mi 34 (což si může kdokoli najít na profilu), sem vdaná a momentálně na mateřské dovolené s 1,5 roční holčičkou.
Na moje koníčky, bohužel není moc času, ale když si ho najdu, tak je to - knížky (fantasy), film, lyže a válení se na pláži :yes
A málem sem zapoměla na DK :D
 

DeletedUser23979

Guest
Popiš svůj rozvrh běžného dne. (Mimo záchodu a čištění zubů)
 

DeletedUser20990

Guest
Bohužel ten můj ďáblík vstává brzo, takže většinou vstanu v 06 ráno. Malou dám na nočník, přisunu dětské křupky a jdu si zapnout pc a zkontrolovat DK a vše okolo něj. Pak se celé dopolodne musím většinou věnovat dítěti a přitom vařím, hlídám, jdeme na procházku a odbíhám k pc. Po náročném krmení dám malou spát a mám tak dvě hodiny klid na to abych mohla taky něco udělat doma. A pak zase nanovo jakmile se malá probudí, tak netrpělivě čekám až přijede manžel a bude se jí taky věnovat. V 19 jdeme koupat, pak krmit a následně uložit.
Po tom jsem tak vyčerpaná, že se mi kolikrát nechce ale musím zasednout k pc a začít nastavovat speedy aby hráči měli co hrát. Spát jdu převážně kolem 24h, když mám dobrý den tak i dříve.
 

DeletedUser34342

Guest
Ahoj Hani,

píšeš, že se ráda válíš na pláží :) kolik jsi jich navštívila a která byla nejhezčí. :)
Co ty a jazyky, domluvíš se, nebo máš osobního tlumočníka? :)

[SPOIL]A malá se jmenuje jak? Že by budoucí Speed Adminka ? :D[/SPOIL]
 

DeletedUser20990

Guest
Ahoj Hani,

píšeš, že se ráda válíš na pláží :) kolik jsi jich navštívila a která byla nejhezčí :)
Co ty a jazyky, domluvíš se, nebo máš osobního tlumočníka? :)

[SPOIL]A malá se jmenuje jak? Že by budoucí Adminka Speed? :D[/SPOIL]

Ahoj,
já sem v tohle hrozná, dovolenou vybírám podle pláže, takže pláž musí být písečná. Na dovolenou jezdíme každý rok i když tento rok asi nic nebude...... nějak se nedostávají korunky. Víš ani nevím kolik těch pláží bylo, ale musím jednoznačně říct, že nejlepší pláž sem zatím našla na Řeckém ostrově Zakynthos v levovisku Laganas.

S jazyky to mám zlé, sem věčný začátečník s AJ, takže nic neumím a pokud se nedomluvím rukama, tak pak nastupuje manžel.

Malá se jmenu Lenka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru