• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 43.Neděle........ Lady Kasandra vs. Majka.Kor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Uvedomujem si, že je 22:00 že ukončiť :D no naiste pri troch stranách a keď som dorazil :D to by bola hanba a už by som sa tu nemohol ukázať :D[/SPOIL]

Máš na mňa ešte nejaký čas ? :)

Máš tam malo spamu ? Tak s tým niečo spravím :D alebo radšej nie ? :D

Čo Ti dokáže pokaziť náladu ?

Fialovu ? Neviem ako to funguje ale Tvoj nick je ružový ak niesom farbo slepý :) nechceš podať návrh nzmenu ?


Ak sa nemýlim nepamätáš čo bolo pred speed adminkou :) tak máš bojovú úlohu .. Rozmýšlaj :)

Nebudem sa pýtať či môžem tykať :D už tykam :d
 

DeletedUser34582

Guest
Utiekla :( tak prosím Vás položte čo najviac otázok :) možno este príde :)

Takže začnem :)....

Tak Hanka.... Na fóre pozeráš iba do svojej časti t.j. Speed kolo... Taktiež tam občas niečo okomentuješ ale to en fakt výnimočne prípady :D

Neviem ako to bolo predtým ale čo tak zavítať do kavárny a pod. ? Viem, že niesi spamerka ale predsa :)

Čomu by sa mal človek v kontakte s Tebou radšej vyhnúť ? Je jedno či ide o kontakt zoči voči či len písomne prípadne telefonicky :)

Čo je na ráci speed adminky najťažšie ? Aj keď odpoveď asi poznám :)

Páči sa ten podpis ? :) vyzerá ako nakreslený v skicári ale neva :D

Rešektuje Tvoje okolie túto hru ? A čas, ktorý jej venuješ ?

Naťahovala si sa už aj po iných tituloch ?

Poznáš niekoho osobne ? Či už hráča či support mod atd.

Máš na fóre oblubeného hráča moda suportera vedúcu KM ? :D script tým atd. ? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Halo haloo !!!!

čo sa stalo ???
že kreslo už nepokračovalo ?
otvorené stále je
a moja otázka tu hnije :D
 

DeletedUser30368

Guest
Napíši Lady, aby odpověděla až bude mít čas a zde už žádné otázky prosím :)
 

DeletedUser20990

Guest
Čo Ti dokáže pokaziť náladu ?

já sem dost tolerantní člověk (to víš klidná ryba), takže mě hned tak něco náladu nepokazí.
Ale co přímo nesnáším..... když mě někdo tlačí do něčeho co nechci.

Fialovu ? Neviem ako to funguje ale Tvoj nick je ružový ak niesom farbo slepý :) nechceš podať návrh nzmenu ?

Tak není to vysloveně růžová. Žádnou z barev, které mám ráda nemůžu použít, tudíš zůstávám v barvách, které tato funkce měla.

Ak sa nemýlim nepamätáš čo bolo pred speed adminkou :) tak máš bojovú úlohu .. Rozmýšlaj :)

Vím co bylo předemnou, na supp sem nastupovala, když SA byl Skrty, ale o speedy sem se nezajímala.

Nebudem sa pýtať či môžem tykať :D už tykam :d

Ne neptej se, se mnou je to jednoduché, může mi každý tykat. Ale chovám se tak jak se ke mě chovají hráči, když někdo vyká, tak já taky.
 

DeletedUser34582

Guest
hmmm.... A ako si sa vlastne k tým speedom dostala ? Hrala si ich a vyhrala nejaké ?

Vyhrala si niekedý ndjzký normal svet ? Nemyslím real ten je vždy boj :D

To Ti ako fakt niekto vyká ? [SPOIL]Teda na supp vykám aj ja :D ale tak ako keď už s niekym prehodím pár slov tak mi to pripadá blbé a hlavne s mladou babou :)[/SPOIL]


[SPOIL]PS: Za toto ma zeli zabije z Majka zabanuje :D teda tesne po tom čo ma zabiješ Ty, že otravujem :D[/SPOIL] môžeš dávať unbany ? :D
 

DeletedUser20990

Guest
Utiekla :( tak prosím Vás položte čo najviac otázok :) možno este príde :)

;) a nepřišla

Tak Hanka.... Na fóre pozeráš iba do svojej časti t.j. Speed kolo... Taktiež tam občas niečo okomentuješ ale to en fakt výnimočne prípady :D
Neviem ako to bolo predtým ale čo tak zavítať do kavárny a pod. ? Viem, že niesi spamerka ale predsa :)

ono je to těžké, na spam není čas, někdy někde něco přečtu občas okomentuju, ale většinou není čas, takže jen proletím, jestli není něco potřeba či někdo nedělá nějaké hlouposti :D

Čomu by sa mal človek v kontakte s Tebou radšej vyhnúť ? Je jedno či ide o kontakt zoči voči či len písomne prípadne telefonicky :)

Jak jsem řekla už dříve netlačit mě tam kam nechci, to se pak z krotké rybky stane štika :mocking

Čo je na ráci speed adminky najťažšie ? Aj keď odpoveď asi poznám :)

Jestli myslíš nastavování, tak to pro mě není těžké. Nevidím na práci SA nic co by bylo nejtěžšího ;)

Páči sa ten podpis ? :) vyzerá ako nakreslený v skicári ale neva :D

Je pěkný, ale na můj vkus moc blikající :p

Rešektuje Tvoje okolie túto hru ? A čas, ktorý jej venuješ ?

Ano, nemám problém se DK věnovat.

Naťahovala si sa už aj po iných tituloch ?

Ne i k SA sem přišla jak slepá k houslím :blush

Poznáš niekoho osobne ? Či už hráča či support mod atd.

Ano pár hráčů znám.

Máš na fóre oblubeného hráča moda suportera vedúcu KM ? :D script tým atd. ? :)
Ne všechny beru stejně, když s někým kamarádím, nedělám v nich rozdíly.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru