• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 43.Neděle........ Lady Kasandra vs. Majka.Kor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Hm. Dítě člověka změní(vím u sebe).

Oblíbené seriály, či filmy ?

Koukala si na profil uživatele ,,drekt,,.....

Pokud ano, co na to říkáš ?
 

DeletedUser20990

Guest
jak říkám jsem na fantasy a dobrodružné. Takže můj nej seriál je Stare Gate (všechny od SGC po SGU) a film nemám nejoblíbenější tak řeknu jen pár jich - třeba Piráti, všechny díly X- men.
Toho tancujícího zajíce sem viděla :D
 

DeletedUser23979

Guest
Myslela jsem podpis jeho :)

Star Gate také pr mě skvělý seriál.

A trochu, abychom odbočili. Co to ti DK vzali a dalí.
 

DeletedUser20990

Guest
Myslela jsem podpis jeho :)

Star Gate také pr mě skvělý seriál.

A trochu, abychom odbočili. Co to ti DK vzali a dalí.

Podpis jsem nikdy nesledovala.

No DK co mi vzaly čas.... Bože takového volného času co trávím u DK. Ale to asi všem.
A naoplátku co jsem získala... hodně kamarádů, hodně zkušeností jak s hrou tak i s jejím vedením.
 

DeletedUser

Guest
zdar Lady,

mohu jednu technickou? kolik času ti běžně zabírá nastavování speedů? vím, že to není zrovna oblíbená práce a že ji tví předchůdci neměli až tak v oblibě jako ty (snad kromě Skrtyho).

dík za odpověď a za to, že si na nastavování najdeš čas.
 

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]Třeba se ukáže a uvidíš :)[/SPOIL]

Byla jsi někdy na srazu DK ?
Jak hodnotíš svůj tým ?
Jaký hráč speedu, podle je je nejlepší, nebo byl ?
 

DeletedUser20990

Guest
zdar Lady,

mohu jednu technickou? kolik času ti běžně zabírá nastavování speedů? vím, že to není zrovna oblíbená práce a že ji tví předchůdci neměli až tak v oblibě jako ty (snad kromě Skrtyho).

dík za odpověď a za to, že si na nastavování najdeš čas.

Tak nastavit jedno kolo mi trvá cca 5 minut.
 

DeletedUser20990

Guest
[SPOIL]Třeba se ukáže a uvidíš :)[/SPOIL]

Byla jsi někdy na srazu DK ?
Jak hodnotíš svůj tým ?
Jaký hráč speedu, podle je je nejlepší, nebo byl ?

Na srazu jsem nikdy nebyla, většinou je buď daleko nebo nemám čas.
Můj tým, bych řekla, že je hodně dobrý. Tantalena je skvělí a nemohla sem si najít lepšího zástupce.
Co bylo před tím než jsem šla na speed fakt nevím. Ale co jsem přišla na speedy tak jsem vypozorovala několik dobrých hráčů co si odnášejí výhry. V první řadě musím zmínit Tantalena (než přijal funkci zástupce byl velice dobrý hráč), teť už hrát cz nesmí a tak ho nahradil hráč Zhnusím vám speedy a lamač - tyto hráči dostávají nejvíce výher.
 

DeletedUser

Guest
Lady mohu další dotaz?
posledních pár měsíců se na speedech hraje poměrně velké množství miniher, myslíš že je tato tendence cesta správným směrem? a ještě mám jednu otázku. jaký je tvůj názor na pestrost her? nemyslíš, že by jistá pravidelnost her přilákala více (pravidelných) hráčů? vím, že o tom, co se bude nastavovat rozhoduje (resp. měl by rozhodovat) tantalena, ale chci znát tvůj osobní názor.

díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru