• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 44.Neděle........ HellHunter.CZ vs. hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Romane, co ty sport? Když ne fotbal, tak, co třeba gaučing? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Romane dle soukromých zpáv tě znám :)....

Jaký sport nejraději ?

Pivo, rum ?

Bahenský, Honza Petrů či Pavel Brousků ?

On ví :)
 

DeletedUser33363

Guest
Tak jinak si občas zahraju tenis, nebo stolní tenis. Potom Snowboard a ještě nedávno skate. Hodně se podle mě změnilo od mých 18 narozenin. Udělal jsem si řidičák na auto i motorku, i když motorky také nemusim jsem spíše na auta :)
Jinak tyhle jména jsou všechno známý firmy a je s nima vždycky bezva sranda, ikdyž pijou někdy dost a takový věcí já moc nedělám, piju jen občas, nekouřím nic :)
 

DeletedUser34582

Guest
Nedalo mi nevšimnúť si dosť vyzývavý podpis resp. osobný text.... je tam spomínaný hráč, ktorý tu bol pred pár týždňami... je to vrodená nenávisť ? :D :D :D:rofl
 

DeletedUser33363

Guest
Kdepak Lord je kamarád a tohle tam máme hlavně ze srandy protože o tom ta hra vlastně je. Dřív jsme byli spojenci bohužel situace se změnila a to že má teď každý z nás jinou barvu na mapě nám nebrání aby jsme si dobře pokecali o DK nebo i o realu :) takže tohle tam nemám kvůli tomu že bysme se nějak nemuseli ale naopak :)
 

DeletedUser33363

Guest
Tak určitě bych vás tady pozval do města Český Krumlov kde je opravdu krásně :) Jinak dál už podle vkusu koho co zajímá a co by chtěl vidět, ale kdybych měl doporučit tak rozhodně tohle město :)
 

DeletedUser34582

Guest
Obľúbené jedlo ? máš vôbec nejaké obľúbené ? :D

A ešte čo znemená tá bodka v Tvojom nicku ? :D :D a mám dosť otázok teraz čakať :(

//:tak nie :D
 

DeletedUser33363

Guest
Nějaké konkrétně nemám ale myslim že když napíšu řízek a bramborový salát tak tim nikdo nic nezkazí :)

Jinak ta tečka to mě snad ani nenapadlo nikdy, mám to tam jako oddělení nejspíš, ať to neni na sobě moc naplácané :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru