• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 44.Neděle........ HellHunter.CZ vs. hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25877

Guest
Zdar

Moja otázka:
Kedy mi chceš už konečne nejakú vesničku zabrať? :D Dosť sa tu nudím pri čumimu tak sa nasťahuj nejako ku mne! :D
 

DeletedUser34582

Guest
Píšeš s t r a š n e p o m a l y..... máš čínsku klávensnicu ? :D

Alebo ako aj Tvoj kolega píšeš s viacerými ľudmi naraz :D

Prečo práve funkcia diplomata ? :)
 

DeletedUser33363

Guest
Bohužel píšu všude jinde, skype, facebook a tak :D
Jinak lordíku počkej už to plánuju za chvíli tam u tebe budu kouknem si navzájem na vesničky ok? :yes
Jinak funkce diplomata mě bavila vždycky, bavilo mě koukat do tw stats, zkoušet různé varianty s kým spolupracovat a tak :) začal jsem s tim právě na světě 17 kde sem takové mapky vytvářel a hráli jsme hodně na strategii. Takže v tom budu chtít pokračovat i jinde.
 

DeletedUser25877

Guest
popros čumiho nech ti daruje vesku a bude to :D

Otazka:
ČO SI TY ZA CHLAPA ŽE NEMÁŠ RÁD FUTBAL?!! :D
 

DeletedUser33363

Guest
Dobře domluvím to :D

Jinak s tim fotbalem... no každý na to neni no. Já se na fotbal nedívám od naší prohry proti Turkům, od té doby sem fotbal opravdu neviděl :D
 

DeletedUser30368

Guest
Romane, co ty a alkohol, kouření, nebo drogy? :)

PS: Popiš, jak by měla vypadat podle tebe ideální žena. A prosím více, než 90-60-90 :) (Fotku majky Ti nepošlu :p )
 

DeletedUser25877

Guest
Hmm...Asi ťa zmažem z priatelov :D

Čo žena?máš nejakú? :) xD
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]neopakujte sa :p chudák bude mať zmätok :D[/SPOIL]
 

DeletedUser33363

Guest
Tak je jasné že když se něco slaví tak si dám. Jinak jak jsem už psal. Od doby co mám řidičák a domluvíme se s kámošema že někam vyrazíme tak mi ani nevadí řídit. Pít mě tolik nebaví jen teda když je teda důvod a nebo prostě chuť :) Jinak nekouřím vůbec zkusil sem možná tak 2x a nechci nikdy, kafe si dám taky jednou za dlouho dobu a ostatní drogy jako marihuana tak vůbec... takový věci nedělám :)
 

DeletedUser33363

Guest
Lordíku jako by si ty nevěděl s jakou holkou se bavim :) pro mě je nejdůležitější aby jsme si rozuměli a dokázali si naslouchat... no a samozdřejmně aby to byla pořádná kost... co si budeme nalhávat :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru