• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 45.Neděle........Cleana vs. Ritier alex

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
10. 6. 2012 ..... start pořadu v 18:00 h ...



..... H O S T :

..... Cleana(aktivní hráčka mnoho světů)


[YOUTUBE]_77Mo8DU6_I[/YOUTUBE]


..... T A Z A T E L :

..... Ririer alex


..... Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.
Diskuze před začátkem pořadu :ZDE

Pravidla : ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Jsou věci mezi nebem a zemí ... a někdy, co zdá se jednomu nemožné, je pro druhého hračka, na něco někdo v úžasu oněmí a řekne zázrak, však ten, kdo ho způsobil - jen s úsměvem špitne - maličkost ...
Autor: Biblos

Tímto mohu přivítat světem otřelou, tajemnou až čarodějnickou osobu.

Vysvětlete si sami a ptejte, co jsme napsali.
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Přeji dobrý večer všem milým lidičkám na DK:crazy
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já Tě též vítám v křesle tajemném, pověstmi opředeném - a doufám, že máš s sebou svou křišťálovou kouli.


[SPOIL][YOUTUBE]oyf3OuFKXV4&list=UUyO-sZxxAXbZe6tRSofXLGQ&index=9&feature=plcp[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser35385

Guest
No tak zacnem asi najdolezitejsov otazkov. Ako sa volas kolko mas rokov a jednoducho take najdolezitejsie veci o sebe. Predstav sa nam.

[SPOIL]inac ospravedlnujem sa ked davam pomali prispevky ale neviem co mam s forkom a niekedy mi miznu prispevky posledne atd. Vopred sa ospravedlnujem[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
[SPOIL]Rychlá obnova stránek - nejlepší je mačkat F5[/SPOIL]

Když už se budeš představovat - doufám, že nezapomeneš na svět 1 - jinak bych se i já musel rozpomenout na svou čarodějnickou minulost :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru