• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 45.Neděle........Cleana vs. Ritier alex

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Jejky jaké zvířátko mám nejvíce ráda?No ty moje dvounohé přeci!

Jinak, jako každý veterinární technik,jsem přišla do styku s hodně zvířaty a doma? protože žijeme na vsi,jsme měli vše co patří k chalupě,ted už jen včely,králíky,psi,slepice,kočky a rybičky

Přátel mám mnoho,ale muže jednoho za 14 dní budeme slavit ,že jsme spolu vydrželi navzájem 40 let

Děti máme 2, kluka a holku


Jooo mám ti je vyjmenovat všechny???:pardon

Mno ked tak povedz ako sa volaju tvoje deti a aj tvoje vnucata. Mnooo inac teraz hras svet 26? Mno tak inac nech vam vyjde vstah az do konca zivota. 40 Rokov v tejto dobe je pekni cas. Mno a ako to planujete oslavyt tich 40 rokov co ste spolu?
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
tady je jedna vzpomínka na skvělý kmen RaB z 1 světa,po mém návratu zpět zjištuji že už se na kmenech nekonají takové hovory na foru,my měli kouzelné forum a do dnes všichni vzpomínáme s láskou na skvělého vůdce Rohan Eorla,to byl opravdový rytíř a rozený vůdce,škoda, že jej real zavedl mimo dosah PC

http://www.youtube.com/watch?v=BojCU8tWiQc&feature=autoplay&list=UUyO-sZxxAXbZe6tRSofXLGQ&playnext=1

A v RaB jsem nalezla mnoho dalších přátel s kterými se střetáváme aspon jednou za rok,na srazu bývalých RaBáků v čele s naším milým Biblosem:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Co říkáš na projekt Křeslo pro hosta.
Fotečku tebe jsem viděla, ale zeptám se, jestli ji můžeš dát jsem na forum.
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Mno ked tak povedz ako sa volaju tvoje deti a aj tvoje vnucata. Mnooo inac teraz hras svet 26? Mno tak inac nech vam vyjde vstah az do konca zivota. 40 Rokov v tejto dobe je pekni cas. Mno a ako to planujete oslavyt tich 40 rokov co ste spolu?


tak poslouchej-

Hana+ Milan-děti

Milánek,Honzík a Eliška dvojčata,Vašík,Hanina,Lucka a přijmuté Natka a Nikča


Ano ted hraji svět 26,pokouším se tam obnovit kmen Rohan,ale jak už jsem řekla,správný duch Rohanu nám chybí,i hráči se změnili,necítím už z nich tu sounáležitost v kmeni!Klidně u nás vyrostli a pak odešli do lepšího teda bodově,kmene a jeden si nechal pomoct dobít vesničku a pak beze slova odešel do 1. kmene na světě,to se neslučuje vůbec s kodexem rytíře


Jo a ta oslava proběhne na Bowlingu,překvapení ale jinak neznám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
A na 26ke hras s timto nicom cleana? Pozriem si ze ako sa nachadzas odomna.:) inac musis mat radost zo svojich vnucat. A nevedela by si dat nejake fotky semka? Teraz kus ideme dovolenkovat s otazkov. Mno nejake tvoje dovolenky tie take par naj nam prezrad a povedz nam ze kde by si chcela ist dovolenkovat ci oddychnut si na nejaky cas.:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zmínila jsi také požární sbor - můžeš k tomu něco blíže?
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Naposledy upraveno moderátorem:

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Biblůsku Požární sport,protože naši chlapi si užívali a my seděly doma tak jsme se s holkama domluvili a vstoupily také k hasičům a založily družstvo žen a jezdily jsme po soutěžích,teď už jenom chodíme fandit,už bych asi do toho okna nevyskočila
 

DeletedUser35035

Guest

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
A na 26ke hras s timto nicom cleana? Pozriem si ze ako sa nachadzas odomna.:) inac musis mat radost zo svojich vnucat. A nevedela by si dat nejake fotky semka? Teraz kus ideme dovolenkovat s otazkov. Mno nejake tvoje dovolenky tie take par naj nam prezrad a povedz nam ze kde by si chcela ist dovolenkovat ci oddychnut si na nejaky cas.:)


Ano na 26 jsem tak doufám ,že jsi dost daleko,chtěla bych tam nějakouu dobu vydržet


Na dovolené se mě nejvíce líbilo na ostrově Cres v Chorvatsku ,kde jsme byli již asi 5x,ted mě ale péče o maminku nedovolí někam ject ,:mockingtakže jezdím na dovolenou domů na Šumavu a do lázní k mamince do jednoho městečka nedaleko Prahy
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru