• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 46.Neděle........Nitramo vs. hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojte. :mocking :hi
Kde na Slovensku si bol a kedy? Páčilo sa ti tu? :D
Aj u vás je dnes také teplo?
Obľúbená kapela/spevák/speváčka?
 

DeletedUser

Guest
Ahojte. :mocking :hi
Kde na Slovensku si bol a kedy? Páčilo sa ti tu? :D
Aj u vás je dnes také teplo?
Obľúbená kapela/spevák/speváčka?

Většinou na termalních koupalištích, Bratislavě a Žilině. Ano, velmi. Hlavně miluju vaše plněné langoše :mocking
Ano, bohužel
Podle nálady, Dnes Robbie Williams, jindy zas Eminem, nebo Akon, nebo Nickelback ;)

[SPOIL]U hranic s Maďarskem[/SPOIL]
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
A nějak se sám angažuješ ???
Pokud ANo v jaké straně to psát nemusíš.
 

DeletedUser

Guest
Máš tu nejakú rodinu, kamarátov alebo tu chodíte len tak s rodinou?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak Slovensko si umím představit, tam jsem bydlel a rád na to vzpomínám. Španělsko neposoudím, ale letní vedra by mne moc nelákala. Na Anglii bychom se asi shodli.

Nezkoušel jsi se svou výškou basketbal? I když dnes jsou hráči basketbalu spíš ještě vyšší, že?
 

DeletedUser

Guest
Tak Slovensko si umím představit, tam jsem bydlel a rád na to vzpomínám. Španělsko neposoudím, ale letní vedra by mne moc nelákala. Na Anglii bychom se asi shodli.

Nezkoušel jsi se svou výškou basketbal? I když dnes jsou hráči basketbalu spíš ještě vyšší, že?

Tak pokud bych někde žil nějakou dobu, zvykl bych si ;)

Nezáleží ani tak na výšce, jak na pohybu. Hrál jsem ho jen ve škole, nebo na trenincích fotbalu a šlo mi to, ale poblíž nepůsobí žádný oddíl
 

DeletedUser34582

Guest
Si skôr na futbal.... ale zaznamenal som niečo aj ohľadom hokeja :) takže sleduješ aj hokej ? obľúbené teamy ? NHL KHL Česká prípadne Slovenská liga :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru