• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 50. Neděle.......Ritier Alex vs. Zelí999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35035

Guest
Ó, byl jsem poctěn nominací v jeho kmenu...A to jsem ještě nikdy ani jeho nick neviděl ve hře a asi ani on můj...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ahojky :)
Já se také přidám k tazatelům, jestli mohu.... :blush

1. Sedí se ti v tom elektrickém Křesle pohodlně ? :D
2. Co je nejsložitější na světě?
3. Co je nejjednodušší na světě?



[SPOIL]Též jsem poctěna, že takovou lamu jako jsem já, chce někdo do kmene :)
Díky :)[/SPOIL]
 

DeletedUser35385

Guest
Alexi promiň za tuto otázku, ale jsi dyslektik, dysgrafik nebo něco podobného? :) Jen, že tvá gramatika není nejlepší, ale trochu se už zlepšila ;)...


Nie niesom ani jedno ani druhe:pardon. : 1.) Neide mi na tablete diakrityka
2.) i/y to je ako boj s ohnom u mna to neviem absolutne;)
3.) Ja sa v pisani ponahlam a je mi jedno ze pisem niekedy zle aj ine veci. Hlavne ze sa z toho druhy vykomolia:p

Ale odpovíš na ne :p

Jak se vůbec máš? :D


Ó, byl jsem poctěn nominací v jeho kmenu...A to jsem ještě nikdy ani jeho nick neviděl ve hře a asi ani on můj...

To preto lebo rad by som si skusil s tebou hru:blush


Ahojky :)
Já se také přidám k tazatelům, jestli mohu.... :blush

1. Sedí se ti v tom elektrickém Křesle pohodlně ? :D
2. Co je nejsložitější na světě?
3. Co je nejjednodušší na světě?



[SPOIL]Též jsem poctěna, že takovou lamu jako jsem já, chce někdo do kmene :)
Díky :)[/SPOIL]


1. Sedi sa mi tu hned lebsie ked si tu aj ti ako tazatel;)
2.3. Nepochopil som to dobre pribliz mi ako to mislis. A ci svet realni ci svet v DK?
[SPOIL]Keby som ja nezobral teba do kmenu tak by som sa hambyl:pardon. Ja mam rad aj lamy ved aj ja som ultra brutal lamka. Heh.[/SPOIL]
 

DeletedUser35385

Guest
[SPOIL]Mal som namysli to čo si písal ohľadom toho, že počúva hip-hop, ale nenávidí rap a pritom od seba nemajú Ďaleko :)
[/SPOIL]


Podobne to moze byt ale ajtak to nieje to iste:D
A vravim ze aj ked pocuvam dajaky ten rep je to len z inych krajim nie slovenska!!!!! Ale je toho moc malo. A niekedy ani nerozpoznam hip hop a rep ale to len dakedy:p ale vedsinou pocuvam nieco ako pesnicky od Davida guettu, maroon 5, swedis hause mafia, a vela podobnich. Ale nevravim ze tito interpreti su top. Ja toho mam este omnoho vela to je len nieco z mojho vkusu:) aj to len niektore pesnicky od urciteho interpreta:D
 

DeletedUser35385

Guest
Alexi, jak se máš? :)...,co dnešní škola? :)


Mam sa vyborne. Dneska bolo v skole dobre. Mali sme prax (obsluha) heh a bola srand ked sme hrali rozne hazardne hry o peniaze . Karti a ine podobne. Este ze nas nezmakla majsterka:D. Hrali sme o velku financnu sumu v hodnote vid spoiler.
[SPOIL]
images
[/SPOIL]
 

DeletedUser35035

Guest
Mam sa vyborne. Dneska bolo v skole dobre. Mali sme prax (obsluha) heh a bola srand ked sme hrali rozne hazardne hry o peniaze . Karti a ine podobne. Este ze nas nezmakla majsterka:D. Hrali sme o velku financnu sumu v hodnote vid spoiler.
[SPOIL]
images
[/SPOIL]

Hráš poker? Nebo zkoušel si někdy hrací automaty?
 

DeletedUser35385

Guest
Poker neviem hrat:D a automaty skusit som skusil ale nehravam. Je to skoda penazi a nejsem zavislak:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru