• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 51. Neděle....... .AMADEUS- vs. Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no zda sa ze aj ked som sa snazil co najviac popisat tak Biblos to zase vsetko zmazal
Biblosi pre teba by mala byt debata len o tom ci svieti alebo nesvieti mesiac
o vsetkom ostatnom je zbytocna lebo vcsinu textu a odpovedi vymazes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A víš, že o tom bychom si možná popovídali více? Ostatně, jaký máš vztah k vesmíru a jeho nekonečnosti? Co si myslíš o tom, proč končí Mayský kalendář, tak jak končí?

Jinak - proč je smazáno to poslední:

Zveřejňovat komunikaci se supportem (Tickety) a tresty z fóra je zakázáno.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL].. a pokusem zamezit konfliktu vyvolala další konflikt..
.. Biblosi.. na jakým základě, kdy a proč je možný bloknout hráči ticket systém? Kde je daný trest popsán? Nebo to je taky tajný?[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
[SPOIL]Já nejsem v křesle, ptáš se na špatném místě. Ptej se v ticket systému, tady jsem moderátor.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL].. postiženým hráčem je daný host..
.. ne.. ptám se tady, protože odpovědi z ticketu se nesmí zveřejňovat..
S daným trestem žádný hráč nevyslovil souhlas, (nikde v pravidlech ani VOP není), a tedy je oprávněné podezření, že host, kterýho tady "kartuješ" je ve hře trestán "protiprávně" a svévolně..[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A víš, že o tom bychom si možná popovídali více? Ostatně, jaký máš vztah k vesmíru a jeho nekonečnosti? Co si myslíš o tom, proč končí Mayský kalendář, tak jak končí?

Jinak - proč je smazáno to poslední:

Zveřejňovat komunikaci se supportem (Tickety) a tresty z fóra je zakázáno.

je mi to jasne ze to by ti vyhovovalo
na druhej strane s clovekom ktory mi da behom par minut tresty len koli tomu ze napisem odpoved na to co sa ma pytaju a zdovodni to provokaciou si nemam co povedat ani na temu mayskeho kalendara,vesmiru, nekonecnosti a ani nekonecnej mudrosti brouka pytlika

preco je zmazane to predchadzajuce?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16303

Guest
[SPOIL]ja se jen divim, ze je hrac vyzvan vyjadrit svuj nazor a pak je to smazano, blokovano nebo cenzurovano.

A to kvuli pravidlum, ktera neni schopen zduvodnit ani samotny moderator...[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ani moderátor nemá právo porušovat daná pravidla - takže, kdo to nezná z ticket systému - cokoli o komkoli z hráčů se třetím osobám nesděluje.

Pravidla fóra jsou zde - kdo je nezná.

Pokud bylo úmyslem zneužít volnější pravidla Křesla k tomu, co je na fóru zakázáno, tak smůla, ale téma budu nucen zamknout. Takže poslední šance - vynechte vše, co se týká trestů, Amadeus jasně naznačil, jak to bude řešit. Je to jeho rozhodnutí, jeho činy. Inno bude mít k dispozice veškeré informace, které Vy mít nemůžete a které nemám ani já. Takže proto jsou veškeré takové dohady na fóru zakázany, protože informace jsou jen jednostranné. A tím, že se zde nesmí zveřejňovat tickety, mohou být i patřičně upraveny. Objektivně je posoudit pak nemůžete ani Vy, ani moderátoři.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všetkých vospolok a najmä AMADEUSa.
Čo som sa tu dočítal tak ma pekne zarazilo a následne ... (radšej to ani nenapíšem).
A čo ma dosť zarazilo boli výroky ohľadom S4. Hral som tam tiež a bolo tam veľa skvelých ľudí. Ale následné rýpanie ohľadom VKVKVK. V tej dobe sa udiala vec že hráč mal viacej ako mal mať vďaka niekomu. Začínam mať pocit že všetci čo už nie sme na supporte sme následne ľahké ciele na osočovanie a klamanie o ich osobách.
Kuli alias AMADEUS prečo si nerozpísal detailne za čo si bol vylučovaný s hry. O tom nepadlo ani slovo.
Prepáč zabudol som že niektorý hráči tebe podobní ste nevinní a najmä v minulosti ja s vkvkvk sme boli tí zlí čo vás poškodzovali.
A čo mali povedať hráči, ktorý boli poškodení vďaka vašim machináciam a následne znechutenie hry DK ?!
Support to bol vždy od toho aby Hájil čistú hru a nie podvody čo sa vykonávali a vykonávajú. ( To aspoň platilo :( ).
A toto sa nepáčilo rejpalom a podvodníkom.
Za môjho pôsobenia nepadol ban len tak každý bol odôvodnený.

To je asi všetko viem že píšem neskoro ale dúfam že dostanem odpoveď

S.:)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]No mám opravdu radost, že tady někdo dbá na "dodržování pravidel"...
Je mi jenom líto, že hlavně kvůli takovým zasahům nemá team v očích hráčů důvěru a vznikají nesmyslný konflikty.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru