• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 51. Neděle....... .AMADEUS- vs. Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
v tvojom topicu je veľmi cítiť určitý druh sarkazmu, ale to je tvoja voľba a možnosť čo píšeš ale moje otázky smerovali na hráča Kuli007 alias AMADEUS.

A hlavne čo chcem povedať svojimi topicmi

Hľadajte chyby najmä u seba a potom osočujte ľudí čo sú v týme.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]No mám opravdu radost, že tady někdo dbá na "dodržování pravidel"...
Je mi jenom líto, že hlavně kvůli takovým zasahům nemá team v očích hráčů důvěru a vznikají nesmyslný konflikty.[/SPOIL]

[SPOIL]Všude zde platí zdejší pravidla fóra, Křeslo nevyjímaje. A že má někdo pořád nutnost si stěžovat a pravidla porušovat? Prosím, ale s následky musí počítat. Na případné reakce již reagovat nebudu, už jdeme OT.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]sepik: já jsem taky nereagoval na tebe...a topic = téma, příspěvek = post
Jonik: nebudeš mít ani na co...ani nevim co bych na to měl napsat[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ahojte
ospravedlnujem sa ze som hned neodpovedal ale praca ma trosku zmohla a z mobilu to nieje najidealnejsie

pozeram ze niekto (Biblos) si dal tu namahu a vsetky moje odpovede ktore mu nijako nepasovali do kramu a ktore sa tykali samotnej hry bud zmazal alebo upravil tak ze nedavaju skoro ziadny zmysel a zaroven som dostal niekolko trestov za to ze som sem napisal co si myslim
tak fakt neviem ci ma vyznam aj dalej reagovat kedze zase to zmaze alebo upravi

dalej ma zaujalo to ze kazdy kto nenapisal otazku ma vetu v spojleri len ten co utoci na mna a vysvetluje nieco co mne Biblos uz zmazal to nema podla pravidiel Kresla pre hosta v spojleri :)) co ine by sa dalo aj cakat ze?

dalej ma zaujalo ako niektory z moderatorov vymazal celu diskusiu v dalsich dvoch vlaknach a rovno ju zamkol
to ju uz mohol zmazat uplne

takym dobrodincom odkazujem ze problem nezmizne ked sa o nom zakaze pisat a nebude sa riesit , ba naopak prehlbi sa a nakoniec odradi hracov od hry


pisal som o tom niekolkokrat a napisem to znova: cenzura, svojvolny vyklad pravidiel a svojvolne udelovanie trestov vedu k poklesu poctu hracov a k upadku hry (co sa overitelne podla statistik uz dlhsiu dobu deje)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že se mi na dnešek nepodařilo sehnat hosta a i kvůli tomu, že to amadeus přes týden nebyl bude křeslo prodlouženo ještě o týden, do 18.11., kdy už můžete očekávat nového hosta.
Doufám, že toho času navíc využijete a budete se ptát na to, co vás zajímá.
Děkuji za pochopení
 

DeletedUser

Guest
Psal si, že si měl hodně práce.
Co děláš za práci? Kolik hodin denně tam strávíš? Jak je dobře placená? Jseš tam spokojený?
 

DeletedUser

Guest
ako som uviedol v uvode pracujem v stavebnictve (staviam,rekonstruujem) rozne objekty
obcas robim stavebny dozor

casove je to rozne, niekedy nemam cas sa ani najest a niekedy mam volna viac ako by som chcel:)
a ohodnotenie? no poviem to tak ze keby mi vsetci zaplatili co mi dlhuju tak toto dnes mozem pisat z rocnej dovolenky niekde na Bahamach alebo z ineho tropickeho raja :))
 

DeletedUser33450

Guest
Amadeusi,když ti jednotlivé firmy dluží,tak doufám,že je aspon ke všem čertům posíláš?!Brácha měl podobné zkušenosti.
A byl jsi už v tom tropickém ráji?A co by sis tam vzal teoreticky?Notas,připojení,kartáček,mýdlo,kámoše,uzené,babu a dál?...?:D
 

DeletedUser

Guest
Kuli alias amadeus kedže ty si ten len poškodený, prečo nepopíšeš konkrétne všetky aktivity kvôli ktorým si bol v tej dobe vylúčený s hry DK. Toto by tiež hráčov zaujímalo a nepíš len ako si poškodený!!
 

DeletedUser

Guest
Do 19h má čas amadeus ještě odpovědět na zbývající dotazy, poté bude toto téma uzavřeno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru