• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 52. Neděle.......Willibald a bleskosvodka vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Víkend už není, ale otázka zůstává...
Víkend už není, zájem o křeslo od lidiček na forku taky ne - a přiznám se, že díky tomu, že jsem dostal žlutou kartu za citace v křesle a údajnou nutnost mi denně upravovat příspěvky na foru od jednoho nejmenovaného moderátora, nemám už chuť v tom pokračovat.
 

DeletedUser

Guest
No křeslo je jenom odraz zbytku fóra. Přes 1 000 zobrazení za celkem krátkou časovou dobu podle mě neni ještě tak zlý výsledek...Škoda spíš, že se víc z těch co toto téma sledují nezapojí. A taky škoda, že tým poslední zbytky uživatelů fóra vyhání.
 

DeletedUser25426

Guest
...taky škoda, že tým poslední zbytky uživatelů fóra vyhání.
Ani se nedivím, že lidi na forum moc nechodí, když si pár jedinců myslí, že sežralo všechnu moudrost světa a jejich představy o foru a hře vypadají tak, že pokud někdo má náhodou názor a jim se NELÍBÍ, hned mažou a rozdávají kartičky...
Asi zapoměli, že Forum má v první řadě sloužit k diskuzím :)
No co, přesný obraz naší společnosti, kde si každý vykládá "morálku" podle sebe :)
[SPOIL]už dávno jsem chtěl zrušit registraci na forum, bohužel to nejde a tak mě to pořád nutí reagovat, když mě někdo vytáčí :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Ani se nedivím, že lidi na forum moc nechodí, když si pár jedinců myslí, že sežralo všechnu moudrost světa a jejich představy o foru a hře vypadají tak, že pokud někdo má náhodou názor a jim se NELÍBÍ, hned mažou a rozdávají kartičky...
Asi zapoměli, že Forum má v první řadě sloužit k diskuzím :)
No co, přesný obraz naší společnosti, kde si každý vykládá "morálku" podle sebe :)
[SPOIL]už dávno jsem chtěl zrušit registraci na forum, bohužel to nejde a tak mě to pořád nutí reagovat, když mě někdo vytáčí :D[/SPOIL]
[/SPOIL]

Suhlasim z tym čo pišeš,akurat doplnim.
Aj roky dozadu, boli na forku problemy,hlavne teda na pokeci S3,stale sa to ale vyriešilo,Killer mod,Kozmicz hlavni mod,nakoniec sa to ale ukludnilo,hrači dostali viac volnosti,viac pre seba,neboli nahanany a otravovany modmi,na každom kroku,za uplne maličkosti.
Bolo ale citit,že modom ide o to,aby ta navštevovanost forka stale bola,aby sa ta aktivita udržala,tu začali problemy,ale nič sa nevyriešilo,ľudia nastvany odišli,nikoho to netrapi,že sem nik nechodi,že sa tu hrači citia špatne a radšej idu inde,to je ten problem,forko,ktore je pre ľudi,už pre ľudi nie je.

Nič sa nezmenilo,posledne 1-2 roky,je to tu uplne na nič a z tym čo tu je,to inak ani nebude,oni su totižto spokojny,ako to "nejde",PU rovnako ide,ako keby tu bolo 500 hračov denne,takže problem nie je.

Tiež to skoro všetko čitam,ale prečo chodiť na forka,kde sa citim špatne a kde ma to pre "vedenie" chodiť nebavy,všetko je to o ľudoch.
[SPOIL]
Na 27 napriklad si mod a suporter spamuje už par dni,su tam snaď 5 vety na 5 stranach,nevadi,že je to kopec spamu,ako piše rio,toto je vyslovene debata o ničom a jasny spam,keby toto urobili bežny hrači/nemyslim Drekt,ten je tu požehnany hrač/,aj keď proti nemu nič nemam,ale mod,suport vo funkcii,by si mohol uvedomit,že on ma byť toho prikladom,nie ešte to sam robit,skratka je to tu stale o tom,čo komu vyhovuje,nie čo je v predpisoch pisane.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
.. moc se omlouvám za neúčast, ale měla jsem docela frmol..
.. k foru - a neodpovídá se na otázky.. (radši x-krát v ticketech na to samý..)
.. hezký večer všem, tady se loučím a díky za pozvání.)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru