• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 52. Neděle.......Willibald a bleskosvodka vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co hudba? Jaký žánr vám vyhovuje? Případně uvěďte nějakého oblíbeného interpreta nebo skupinu.

[SPOIL]bleskosvodko, ještě si mi neodpověděla na ten konec světa...:yes[/SPOIL]
 

DeletedUser25426

Guest
Co hudba? Jaký žánr vám vyhovuje? Případně uvěďte nějakého oblíbeného interpreta nebo skupinu.
Poslouchám rock, metal... Většinou starší věci - jsem kapku nostalgik :) Ale jinak i country, občas folk...
Nejlepší hudba do auta - AC DC :)
[SPOIL]malkine, pokud ti vadí moje citace, jsou na přání LDK...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Co hudba? Jaký žánr vám vyhovuje? Případně uvěďte nějakého oblíbeného interpreta nebo skupinu.

[SPOIL]bleskosvodko, ještě si mi neodpověděla na ten konec světa...
yes.gif
[/SPOIL]

- rock-metal
- ráda si se zpěváky kvílím, takže často u nás zní Hudba Praha, Proges 2, V. Mišík.., a i Kabáti:)

[SPOIL]- neodpověděla, protože jsi psal: Pokud ho nemáte, není třeba ho prezentovat. Navíc teď mi zrovna nic nevychází, takže kdybych napsala svůj názor, ještě bych si pak vyčítala, že konec světa nastal;))[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
A co vám říká tanec? Já jsem zrovna dneska tancovat byl... :D

[SPOIL]bleskosvodka: to patřílo Willimu a jeho předchozí odpovědi, ale nevadí ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Víkend už není, ale otázka zůstává...
Pokud máte zájem, můžeme křeslo prodloužit až do neděle. Doufám ale, že se s otázkami přidají i ostatní. :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru