• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
Glock 34 - upravená spoušť, mířidla, vypouštěč závěru a zásobníku, zdrsnění pažbiček, rozšířené ústí na zásobník.
Mossberg 590 A1 8+1
CZ 75 Nikl (opravdová kráska)
Duo 6.35 browning (po dědovi, rok výroby 1942)

Zbrojní průkaz jsem si udělal ve dvaceti, první zbraň (CZ 75) jsem si koupil ve dvaadvaceti. Ve službě jsem střílel dvakrát, jednou na automobil, jednou pro výstrahu. V civilu jednou pro výstrahu. Jsem členem asociace IDPA, závodně jsem střílel praktickou střelbu s brokovnicí (Mossberg) a "nejlepší" umístění bylo dvanáctý na mistrovství ČR v roce 2005. Kamarád s kterým jsem začínal byl letos na mistrovství světa, individuálně nedopadl špatně, ale jako CZ tým to bylo zlé. Takže mě láká abych zase začal a posílil tým :) Mám na to chuť, ale trénink (náboje) stojí hrozný prachy. Ke zbrani je se třeba chovat s velkým respektem a opatrností, potom nejsou v rukách rozumných lidí takřka hrozbou. Tolik asi moje zkušenosti.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš si, že Česko je na tom co se týče zbraní dobře nebo by jses rád přiblížil třeba USA?
 

DeletedUser35615

Guest
Omlouvám se za prodlevu.

Myslím, že naše právní úprava je v pořádku a vyhovující. V USA je jiná tradice. Chápu, že snaha omezit jejich práva ohledně zbraní vzbuzují takové emoce. Moc si to představit nedovedu, ale kdybych byl Američan, asi bych byl proti omezení práva. Prostě z principu.




Jinak se mi zdá, že jsem byl posledním hostem v křesle. Díky za tu možnost, bavilo mě to, a díky všem co drželi křeslo při životě. Odvedli jste kus dobré práce.
 

DeletedUser

Guest
No, já ještě přece jenom doufám, že si úplně posledním hostem křesla nebyl. Snad se najde někdo další, kdo to bude s chutí dělat...:pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru