• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - I. NEDĚLE ..... Serverový čas: 13:00:00 26/

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
PROSÍM VYDRŽTE AŽ DO ZAČÁTKU VYSÍLÁNÍ, prozatím vše k tomuto určené ve všeobecném vlákně Křesla pro hosta.
HOST: .......... K.iller (alias zabijácká bestie)
ZPOVĚDNÍK ... Majka.Kor (alias žádná blondýnka z podsvětí)
ostatní zúčastněný personál bude mít nárok během vysílání na jednu otázku pro hosta.
 

DeletedUser11059

Guest
Také zdravíme dnešního prvního hosta a rád bych předal slovo našemu moderátorovi ... moderátorce ... majce.Kor ...
 

DeletedUser23979

Guest
Děkuju za předání slova :)

Má první otázka....jenom na odregování.....

Chtěla jsem se zeptat proč tě uchvátil svět 8...myslím tím toto forum.....chodíváš s náma popovídat ale v životě jsi nebyl součástí s8(až ted).....
 

DeletedUser2901

Guest
:D
Byl jsem součástí S8 hned od začátku, víceméně jsem stále pročítával vaše fora, a sledoval dění na vašem světě. V tomto postupu jsem pak pokračoval i jako zvolený moderátor Toliarim, a jako čerstvá síla v DK teamu...
Dřív jsem neměl tendence se nějak ve vašem světě vyjadřovat, byl to váš svět, a já byl pouze hráč na S3, nechtěl jsem zažít nepříznivé reakce na to, že se někdo z S3 vyjadřuje na foru S8...
 

DeletedUser

Guest
já dostala rozkaz od pavlika se zde ukázat ,-)
takže mě to by toho zajímalo více, ale chci si ty otázky nechat na vkvéčka :rofl, takže tuto jednoduchou:

budeš hrát s22?
 

DeletedUser2901

Guest
Ne, nebudu, Grepolis team nabral novou krev/nové cheathuntery do teamu, a jako hlavní cheathunter je mám na starosti... :)
 

DeletedUser11059

Guest
Také bych rád položil jednu takovou indiskrétně diskrétní otázečku, která přímo navazuje na hnedle první položený dotaz dnešním moderátorkou.
Takže Vážený pane Z.abikáku (použil jsem překlad do našeho jazyka, neboť ne všichni musí ovládat cizí řeč), Čím Vás tak zaujala hra v Divoké kmeny, čím Vás tak fascinovala tato hra, že jste ji na jistou dobu opustil jako aktivní hráč a přesedlal na jiný produkt?
 

DeletedUser23979

Guest
Od toho kavárny bývají......neberu tě jako hlavního chethuntra nebo moderátora :)

Když už jsi takový pozorovatel s8, co si o něm myslíš :).......
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru