• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
PROSÍM VYDRŽTE AŽ DO ZAČÁTKU VYSÍLÁNÍ, prozatím vše k tomuto určené ve všeobecném vlákně Křesla pro hosta.

Co se NEzměnilo:
host ....... Prezident-Jonik
tazatel ... pavlisek7
(pokud se mi do té doby neozve - zatím nereaguje, bude náhrada - překvapení)

Co se Změnilo:
termín vysílání pořadu "Křesla pro Hosta" se posouvá ... ne na pozdější čas, ale časem zpět ... proběhne již DNES v SOBOTU 02/07/11 - a to ve večerních hodinách 20:00 až 21:40

přidávám ještě pravidla pro informovanost a rychlý přehled:
[SPOIL]

PRAVIDLA
:

0.- Čas pořadu 100 minut
1.- Jeden host, který odpovídá na dotazy
2.- Jeden zpovědník, který má hlavní slovo při dotazech, neomezený počet otázek a hlavně na něm závisí celkový dojem
3.- Mnoho tazatelů. Každý tazatel má nárok v prvních 60ti minutách na jednu jedinou otázku (krom zpevědníka, viz bod 2). V následných 40ti minutách má nárok na další dvě otázky.
4.- Pořad proběhne každou neděli, standartní čas zahájení pořadu bude až na výjimky ve 13:00 hodin (výjimky budou s předstihem nahlášeny)
5.- Každý host určí následného hosta v příštím pořadu a každý zpovědník určí následného zpovědníka v příštím pořadu. Produkce pořadu (papasese) zajistí zmíněné, nebo dohodne náhradníky.
6.- Alespoň jeden z dvojice (host/tazatel) musí mít stávající aktivitu, nebo aktivitu v minulosti na s8. Druhý může být i osobnost (moderátor, cheat, supporter, admin, scriptař) selkových DK.
[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Jsem přítomen, a protože pavlisek7 se nám zatím nepřihlásil do hry ....... budu muset přistoupit k tomu, aby ji zastoupil jiný tazatel.
V druhé řadě byl pro tuto věc tázán Ivanita, ale z časových důvodů nemohl přijmout a tak se budu muset sám chopit dotazování.

Čili hned na začátek:

Zdravim Tě pane Prezidente, a chci se zeptat, proč Prezident a ne premiér?
 

DeletedUser

Guest
Pro začátek zdravím všechny přítomné, je mi ctí, že jsem se stal hostem této akce. Nebojte se pokládat otázky, nekoušu.

První odpoveď pro papaseseho: Proč prezident? Sám nevím, jednu dobu jsem měl nutkání jít do politiky a holt jsem myslel dosti vysoko. :blush
 

DeletedUser23979

Guest
Pro začátek zdravím všechny přítomné, je mi ctí, že jsem se stal hostem této akce. Nebojte se pokládat otázky, nekoušu.

První odpoveď pro papaseseho: Proč prezident? Sám nevím, jednu dobu jsem měl nutkání jít do politiky a holt jsem myslel dosti vysoko. :blush

Můžeme pokládat až zachvílu...ted tě má v rukách papasese
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru