• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
25/07/11 ... start poředu v 20:15h
... host (vkvkvk - bývalý hlavní cheathunter i supperter)
... tazatel (joannina - vůdkyně kmene :TaRa: a dlouhodobá vévodkyně v obraně, již poslána na druhý břeh řeky Styx)

ostatní důležité informace k pořadu :
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 

DeletedUser11059

Guest
Neboť Host se včera v neděli vyprdnul na místní dostaveníčko (budiž mu to odpoštěno), pořad byl přesunut na dnešní večer.
 

DeletedUser

Guest
nevyprdnul, řádně se omluvil a hned po příjezdu zaprudil, aby to měl za sebou :p
 

DeletedUser

Guest
jsem zde.. tak šup at to máme za sebou :p

tak vkvéčko.. těšil jsi se?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
úplně nejvíc, cestou z vídně jsem spáchal několik dopravních přestupků, abych byl včas a tobě k dispozici:D
 

DeletedUser

Guest
no tak jo.. abych pravdu řekla, tak jsem se na to těšila, ale od té doby co je zde na forum cenzura a vede to tu support jako "píp" tak mám totální nechut na cokoliv zde na foru

tak mi řekni.. dělala jsi rád supportéra?
 

DeletedUser

Guest
popravdě, ze začátku to bylo něco nového, co jsem neznal, později? hlavně naprosto úžasná parta lidí v dk teamu, také je to každodenní práce, odpovědnost, takže odpovědět baví, nebo nebaví je velmi složité
 

DeletedUser

Guest
a proč support? proč v této hře? jsi předtim hrál?
a otázka baví.. jednoduše.. člověk si např v práci řekne "jéé už abych byl doma a zapnul kmeny a odpovídal na dotazy, řešil přestupky.. atd" to je dělat to rád.. člověk se na to těší ,-)
 

DeletedUser11059

Guest
Taky bych měl jednu svou otázečku, když už jsme zabrousili na téma Ty a support .... nechci znát žádná konkrétní jména a žádné konkrétní případy, ale zajímá mě, zda za Tvé docela dlouhé trvání členství v support a cheathunter týmu jsi narazil i na nepravé praktiky v těchto řadách (že by někdo využil své pozice a možností)? (opravdu nemusíš nic konkrétního)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru