• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
18/03/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...

..... H O S T :
..... Drekt - (aktivní hráč cs 22, 23, 24)

..... T A Z A T E L :
..... -sathan? - (uživatel veřejného fóra)

N Á H R A D N Í C I :
[SPOIL]H O S T :
..... Majka.Kor - (bývalá hráčka cs8 ... své doby nejsilnější žena světa)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)[/SPOIL]
.................................................. .........................................


25/03/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...

[SPOIL]H O S T :
..... Majka.Kor - (bývalá hráčka cs8 ... své doby nejsilnější žena světa)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)[/SPOIL]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.

PS: Založil jsem to já, protože papásek tu zřejmě není a na toto křeslo již nehodlám zapomenout.
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravím hráčov, užívateľov fóra aj náhodne okoloklikajúcich :mocking

Ja som tiež tu. Myslím, že môžeme začať :)
 

DeletedUser32568

Guest
Takže ze začátku bych se tě zeptal na nějaké základní informace o tobě ? jméno, věk, město a tak dále :)
 

DeletedUser32568

Guest
všichni zde přítomní víme, že jsi jeden ze spammerů této doby - jak jsi se tedy k tomuto "koníčku" dostal ?
 

DeletedUser34582

Guest
To, že som spamer tvrdíte Vy no ale poprieť to nemôžem :p

Dostal.. Hm... dostal som sa k tomu ani neviem ako, proste som pár krát klikol hore na kolónku fórum a chcel som zistiť čo to je. Zapáčilo sa mi to pretože tu vždy niekto bol a občas som sa na kmeňovom fóre nudil :(

Tak som sa raz registroval aj na toto fórum a nejak to tu stále žilo tak som stále žil aj ja ;)

Najprv som sa do toho púštal zľahka a neskôr som zapadol začo Vám ďakujem :blush:blush ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru