• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Byly od Pavla(papasese) ankety...a já dávala, že nebude dohrán.....nevěřím tomu...ani Ivanita(informátor KM)...již nepíše, páč není co psát....dobírají oba dva kmeny hráče.....
 

DeletedUser

Guest
Jak vzpomínáš na JARISKA ?
To on vlastně tehdy celou věc se scriptěním provalil na SK foru...
 

DeletedUser23979

Guest
Myslel jsem, že to trochu rozvedeš :)

// Špehové minimálním limitem jednotek omezeni nejsou (1/10 z bodů vesnice) - bez potíží lze poslat 5 špehů. Pokud na S8 nebylo ještě něco zvláštního, jako že asi ne....

Ono, když tam byl Matejos a vymyslel ty skripty tak nešlo.....mělo jsme okolo 3 mil. bodů a nemohl jsi to poslat......jako všude je uděláno procenta kolok můžeš poslat.....pokud si pamatuju musela jsem poslat jako FAKE přes sto jednotek
 

DeletedUser23979

Guest
Jak vzpomínáš na JARISKA ?
To on vlastně tehdy celou věc se scriptěním provalil na SK foru...

Ano Jariska pamatuju.....ten to začal....byl i u KOF, tak to věděl, že ty skripty jsou....bylo to večejné...kdo chtěl, tak mohl...lidi byli potrestáni a matejos úplně.....ale na druhou stranu je již ted povolené ale pořád má PERMA
 

Deleted User - 18375

Guest
No, a i kdyby něco takového dokázal (jako že tomu moc nevěřím - promiň), tak si myslíš, že by něco takového bylo povoleno nyní?

Možná se pletu, ale nebyly ty scripty co tvořil tzv. Greasemonkey scripty? Tedy scripty, které jsi nemusela po každém načtení stránky spouštět ale upravovali hru sami automaticky? Ty byly zakázané a vždy byly ...


PS:
Ono, když tam byl Matejos a vymyslel ty skripty tak nešlo....

Nejde ani nyní. Pouze špehové jsou z tohoto pravidla vyjmuti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Nevrátil by se......on se občas nachvilku ukáže na foru...ale nevím jestli začal hrát pod jiným nickem......bůh ví....
 

DeletedUser23979

Guest
No, a i kdyby něco takového dokázal (jako že tomu moc nevěřím - promiň), tak si myslíš, že by něco takového bylo povoleno nyní?

Možná se pletu, ale nebyly ty scripty co tvořil tzv. Greasemonkey scripty? Tedy scripty, které jsi nemusela po každém načtení stránky spouštět ale upravovali hru sami automaticky? Ty byly zakázané a vždy byly ...

já nevím...já je nepoužívala ale vím, že tam byli.....pod tím názvem, co jsi napsal......takže opravdu nevím jak to fungovalo....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru