• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 18375

Guest
Ty jsou zakázané po celou dobu, co DK v ČR běží pokud se nepletu - tedy i nyní. Jejich použití by tedy nebylo legální ani nyní.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš si, že je Zelí999 spammer ? :)
Máš nějaké své životní motto ?
 

Deleted User - 18375

Guest
[SPOIL]Já si teda rozhodně myslím, že zelí spamer je - oprava - já to vím ... :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
zelí je 16 kluk duší starčího, s kterým se dá mluvit o všem.....

A motto.........raději nemám...ale jedno....,,Život ti ukáže,,
 

DeletedUser34582

Guest
Opäť ahoj stihol som to do 21:00.
Najprv sa Ti chcem velmi ospravedlniť ale musel som si opísať poznámky cez FB - strašná vec čo to spôsobila, že som tu nebol :(
Ale už je všetko hotove musel som ešte prečítať to tu cele nech nedam opakovanú otázku.
Chcem sa Ti poďakovať za krásne slova, ktoré si zelimu a mne napísala ako písal nieje začo :)

Tak otázky kopa otázok a verím, že mi to spočítaš iba tak, že dostanem vyčerpavajúce odpovede :)

Čo Ty a hudobné nástroje ? Hráš na nejaký ? Alebo by si sa chcela naučiť ?
Vidím, ze výborny prospech na strednej skole čo základka ? Ako si robila to, že si stíhala aj DK a aj to všetko ?
Nerozmýšlala si nad nejakým postom ? Suportérka atd. ? Predsa máš kopu skísenosti. A okrem Viktorovho ten chcú všetci :)
Aké je Tvoje oblúbené ročné obdobie ? Vieš snowbordovať ?
Stretla si sa v DK so prepáčte za výraz somármy napr. Zradili kmeň atd. ?
Máš nejakého oblubeného móda.... Support ?
Čo cudzie jazyky ? Máš ich rada ? Kolko ich ovládaš ? Oblúbený ? :)

:)
 

DeletedUser

Guest
Vzkázala by jsi nám něco hezkého závěrem ? [SPOIL]Třeba tvoji adresu, kam můžeme přijít s pomlázkou na velikonoce ?? :mocking[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
Opäť ahoj stihol som to do 21:00.
Najprv sa Ti chcem velmi ospravedlniť ale musel som si opísať poznámky cez FB - strašná vec čo to spôsobila, že som tu nebol :(
Ale už je všetko hotove musel som ešte prečítať to tu cele nech nedam opakovanú otázku.
Chcem sa Ti poďakovať za krásne slova, ktoré si zelimu a mne napísala ako písal nieje začo :)

Tak otázky kopa otázok a verím, že mi to spočítaš iba tak, že dostanem vyčerpavajúce odpovede :)

Čo Ty a hudobné nástroje ? Hráš na nejaký ? Alebo by si sa chcela naučiť ?
Vidím, ze výborny prospech na strednej skole čo základka ? Ako si robila to, že si stíhala aj DK a aj to všetko ?
Nerozmýšlala si nad nejakým postom ? Suportérka atd. ? Predsa máš kopu skísenosti. A okrem Viktorovho ten chcú všetci :)
Aké je Tvoje oblúbené ročné obdobie ? Vieš snowbordovať ?
Stretla si sa v DK so prepáčte za výraz somármy napr. Zradili kmeň atd. ?
Máš nejakého oblubeného móda.... Support ?
Čo cudzie jazyky ? Máš ich rada ? Kolko ich ovládaš ? Oblúbený ? :)

:)

tak začnu od začátku....

Nástroje hudební.......začínala jsem na flétnu, pak byla příčná flétka a zůstala jsem u varhanů, které mám dodnes doma a hraju na ně :)

Na základce jsem DK nehralá ani na střední :)..........už jsem i ospovídala na to, jestli supoort nebo mod...pokud se ozvou ráda přijmu.....

Samozřejmě, že pro mě nejlepčí je jaro(a tohle je vydařené).....na lyžím umím a aj jsem zkoušela běžky....taky zábava....na snowboadu jsem ještě nestála....

Kmen také výše napsáno....vždy pomohl....finančně...já pomohla hraním :)

Supoort nebo mod...už není ale Kille.r....


Jazyky...nu pasivně němčinu(od 4let)

Angličtina...mám státnice :)
 

DeletedUser23979

Guest
Vzkázala by jsi nám něco hezkého závěrem ? [SPOIL]Třeba tvoji adresu, kam můžeme přijít s pomlázkou na velikonoce ?? :mocking[/SPOIL]

vzkázala bych jenom to, že děkuju za účast všech, co přispěli pro dněšní Křeslo hosta.....děkuji zelími jako tazateli ko novému vedoucímu :).......

Nu a už se můžeme pžesunout do Kavárny pro volný pokec....

Zde bych to uzavřela :)
 

DeletedUser32568

Guest
No, a i kdyby něco takového dokázal (jako že tomu moc nevěřím - promiň), tak si myslíš, že by něco takového bylo povoleno nyní?
[SPOIL]nevím na S8 jsem nehrál ale někdo mi říkal, že měl i scripta co v dnešní době povoleny nejsou (tehdá ještě nebylo omezení na útoky za sekundu) a měl prý scripta na hoooodně útoků za sekundu :) ale jak jsem řekl na S8 jsem nehrál takže je to možná milná doměnka[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru