• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVI. NEDĚLE Malkin333 vs. Strify

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
myslel jestli by jsi byl rád cheatem :)
Co si myslíš o křesle ?
Přišlo ti lepší vedení zelího nebo papaseseho ?
Proč radši Ritier Alex než já ?
Máš nějaké nelegální programy v PC ?
Co říkáš na kauzu Megaupload ?
Jaký je tvůj názor na Anonymous ? A korupci ve vládě ? A špatnou životní úroveň ?
Komunismus..."Demokracie"...něco jiného
[/SPOIL]

Urcite by som bol rad cheatom, ale ja si nevyberam. Mna tesi aj to, ze mozem byt clenom teamu. Ked ma casom povysia na cheata tak ma to iba potesi.
zial, zeli ma s vedenim kresla sklamal, takze papase
s nim sa lepsie komunikuje, aj ked sa to zle cita :D
nelegalne programy v pc ? ja urcite nie ! :D vlastny pc nemam a to co je v inych ma nezaujima :p
megaupload ? nepouzival som to, navyse o tej kauze som cital iba par viet takze mna osobne to netrapi
Anonymous ? myslim, ze vedia co robia a dufam, ze to bude mat nejaky osoh
Na slovensku vladu sa radsej verejne nevyjadrujem, lebo by to malo fatalne nasledky. Co sa tyka zivotnej urovne tak ta fakt hrozna, neviem ci bolo niekedy horsie ako je teraz.
skor sa priklanam k demokracii :]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
Punk ...... u Tebe to bylo první a dlouho jediné, co jsem viděl v profilovém avataru.
Jak moc se cítíš být punk, jak moc si myslíš, že zastáváš hodnoty života a světa, jako dříve punk?
nebo jsi spíš takový ten new age ... punk ve stylu dnešních mladých, kteří se již s tou starou formou pankáčů shodují jen vzezřením?
[/SPOIL]
No s punkom som vyrastal. Zacinalo to s hudbou, neskor som pokracoval s oblecenim, vyzorom. Citil som sa slobodny, mal som pocit, ze si mozem dovolit vsetko a nepozeral som na nasledky, ktore moje ciny prinesu. Tazko sa to popisuje takto slovami. Dalo by sa o tom diskutovat cele hodiny.
Momentalne ma to uz prechadza a ostal som len pri punkovej hudbe.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
No s punkom som vyrastal. Zacinalo to s hudbou, neskor som pokracoval s oblecenim, vyzorom. Citil som sa slobodny, mal som pocit, ze si mozem dovolit vsetko a nepozeral som na nasledky, ktore moje ciny prinesu. Tazko sa to popisuje takto slovami. Dalo by sa o tom diskutovat cele hodiny.
Momentalne ma to uz prechadza a ostal som len pri punkovej hudbe.
Takže jsi mě alespoň trochu potěšil ... ještě kdyby zůstaly jisté názory ... ale i to se s osobností vyvíjí ... takže máš u mě velké a bezvýznamné plus.[/SPOIL]
 

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
Děkuji všem za účast a prosím Malkina, aby mi napsal, koho by rád viděl vařit v tomto křesle a Strify, kdo by měl být tazatel? :)

Malkine dopověz na otázky a já zamykám ;)

[/SPOIL]

V kresle by som rad videl Aveho. Dufam, ze to bude mozne :p :p
 

DeletedUser23979

Guest
Zkusím zařídit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
Takže jsi mě alespoň trochu potěšil ... ještě kdyby zůstaly jisté názory ... ale i to se s osobností vyvíjí ... takže máš u mě velké a bezvýznamné plus.[/SPOIL]

Cim konkretne som potesil ? Tym, ze ma to uz prechadza ? :eek:
Daj nejaky priklad :p :p
 

DeletedUser16561

Guest
Dakujem za pozvanie do kresla.

Prajem prijemny zvysok dna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru