• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
REakce ProLubosNL PRoton :Cituji :
napis tam prosim este jednu vec Vezirovi. nik z LOVCOV nevysekaval nikoho z protonu. ked potrebovali podpory mali ich atd. Ako som uz pisal. jedine Lovci maju a vzdy mali pravdu
co sa tyka prastrejdu tesaka tak s tym nesuhlasim. fiasko je uplne nieco ine
 

DeletedUser

Guest
jsem spokojen s účinkováním a jsem rád že se to tu nezvrtlo v hádku.

loučím se s váma a přeji vám nerušený večer.
 

DeletedUser

Guest
Ještě Drussovi od PRotonbu :cituji

ak ta mozem poprosit tak este k druusovi
Ano ta anketa bola, ale to bola kvoli vasim stalym urazkam a arogancii.
 

DeletedUser23861

Guest
kokos, takze proto ze ti parkrat poslali podpory jsou ten nej kmen na s18? pro me je to trochu malo, nezlob se.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]V protonu bylo od začátku kolem 5-8 dobrejch hráčů, možná máš jiný měřítka ,ale je fakt že o proti INN tam byli dobří všichni[/SPOIL]

jde o souhru....pro roki zavelel a klapalo to....bez zastupu zautocilo 20 protonu...a nebylo znat,kdo je dobry a kdo ne...byl to dobry celek
 

DeletedUser23861

Guest
nikitko, proton si neporadil s nikym co pamatuju, napriklad s nico. co pise lubosh je mi jedno. pamatuju jak to bylo. podporu jsem od nich nevidel jednu jedinou, a ze jsem je obcas potreboval jako sul, a oni byli za mnou vyskladani pekne v klidku jeden vedle druhyho. konecne, zrovna jako vlci na severu co si v poklidu sedeli v klidku kryti lovcema
 

DeletedUser23979

Guest
Děkujeme všem :)...snad to bylomoderované dobře a děkujeme, že jste tu byli. Byllo to speciálí křeslo pro hosta a drželi jste se toho....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ještě Drussovi od PRotonbu :cituji

ak ta mozem poprosit tak este k druusovi
Ano ta anketa bola, ale to bola kvoli vasim stalym urazkam a arogancii.

Možná by nebylo špatné se podívat na vaše forum co jste sdíleli s námi a pořádně si ho pročíst, vím že tam ještě je ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru