• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIII. NEDĚLE .......... morybund vs. produkce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
22.4. 2012 ..... start pořadu v 18:00 h ...



..... H O S T :

..... ..... morybund( support)

..... T A Z A T E L :

..... Produkce(Majka.Kor,zeli999)


..... Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.


Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Děkujeme. Vyčkáme do 18:00. A pak se uvidí(viz. jak jsem ti psala)
 

DeletedUser

Guest
Zdravim, na Lorda mám jednu otázku a tu mu položim hned teď.
Jak s odstupem času vzpomínáš na s12? Nejseš zklamaný, že jsi to nedotáhl do úspěšného konce? UwH bylo jméno, co něco znamenalo...
:hi
 

DeletedUser23979

Guest
Lord zatím nedorazil. Vyčkejte chvilku a bude zde vše napsáno.
 

DeletedUser23979

Guest
Takže změna hosta i tazatele.....

Host: morybund

Tazatel: produkce

Můžete se ptát na morybunda v rámci pravidel. Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser23979

Guest
takže začnu. Morybunde jak jse jmenuješ. Odkud pocházíš, a také jak si začal hrát DK ?
 

DeletedUser34010

Guest
Zdravím,

Takže, mé jméno je Honza. Jsem obyvatelem malého města Polička na Vysočině. Ale momentálně žiji v Pardubicích, kde studuji vysokou školu obor chemie.
Ke hře jsme se dostal přes kamaráda, který hrál na Tribal Wars, když se kmeny přesunuli do česka, tak jsem šel také hrát, nakonec jsem tu zůstal z mých přátel jediný. Hraji od začátku na serveru 1 a jsem podle nedávné ankety asi 20 nejstarším hráčem na dk.
 

DeletedUser30368

Guest
Jak jsi se dostal k supportu? je na Tebe nějaká kritika? Nejsi tam moc dlouho, jak se Ti spolupracuje s dalšími lidmi ze supportu? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru