• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIII. NEDĚLE .......... morybund vs. produkce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34010

Guest
Uff, no, nepiji moc alkohol. Ale pil jsem asi v 15ti poprvé, jinak jsem nekuřák, ale už jsem to zkusil, občas si dám vodní dýmku, ta mi nevadí.

Support práci jsem si představoval skoro i těžší, i ted jsem ještě dost vyjevený když musím něco řešit, ale snad se do toho dostávám :)

Ve známkách jsme se zhoršil, já spíš preferuji to, že dané věci rozumím, na známky jsem nikdy moc nejel. :)



Ideální žena? To je otázka na dlouho, nevím jak bych ji definoval, ale mě osobně záleží více na duševní kráse než na fyzické.
 

DeletedUser34010

Guest
ano, mám bratra, kterému je cca o rok a půl méně než mě.
 

DeletedUser30368

Guest
Jaký styl hudby posloucháš? :) nějaká oblíbená kapela?

Čteš rád? Popřípadně napiš, co momentálně čteš a co by jsi doporučil :)

Prosím přihlížející o otázky :)
 

DeletedUser34010

Guest
Poslouchám rozhodně rock a metal.

Jinak jsme čtenář fantasy knih, momentálně se snažím přečíst všechny knihy star wars co kdy vyšli. :)
 

DeletedUser30368

Guest
cítíš se spíš jako:

flegmatik ... cholerik
poeta ... co na srdci, to na jazyku
optimista ... pesimista
hodný ... zlobivý
střízlík ... obr koloděj

máš raději:

blondýnky ... brunetky
holky ... kluky
blondýny ... brunety
listnaté ... jehličnaté stromy
růže ... tulipány
riflovinu ... kůži
 

DeletedUser23979

Guest
A stíháš to ?.....

Nu nesmím zapomenout na ideální ženu...

Psal jsi na vzhledu nezáleží......ale tak ji by měla být vnitřně ?
 

DeletedUser11059

Guest
Ahoj, nevím, zda už to někde zaznělo ... ale morybund .... nevychází to ze slavného slova pohádky Dařbuján a Pandrhola - MORYBUNDUS? ...... a pokud jooo, pročpa to?

EDIT:/

[SPOIL]
Nu nesmím zapomenout na ideální ženu...

Psal jsi na vzhledu nezáleží......ale tak ji by měla být vnitřně ?
Bez automatických aktualizací (vedou k rozšiřování nechtěných sofware), 2 jádra a každé 1G, pořádný větráček na vychladnutí, vzhled volitelný ... to by asi stačilo, ne? :D:D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34010

Guest
papasese, za moji historii v dk tohle napsal jen jeden člověk, nikoho to nenapadlo... Ano vychází to z té pohádky, asi před 15 lety mi tak říkali, ale od té doby je to má osobní přezdívka ve virtuálním světě, už mi takhle nikdo z kamarádů neříká. :) ale s tím kde tato přezdívka vznikla se nikde a nikdy nechlubím, bývá to mé tajemství. :)

V reálu flegmatik, ve hře cholerik
heh, asi poeta :D
jsem rozhodně optimista

mám raději brunety
rozhodně ženy :D
stromy mám rád všechny
jelikož mám rád ženy tak rozhodně riflovina. :D

Ideální žena, do těchto vod se nerad pouštím, musí mě mít ráda, ale můj tajný sen, je potkat ženu která mi to natře v jakýkoli hře. Ale nevím zda se mi splní. :)
 

DeletedUser23979

Guest
OT:
[SPOIL]
Bez automatických aktualizací (vedou k rozšiřování nechtěných sofware), 2 jádra a každé 1G, pořádný větráček na vychladnutí, vzhled volitelný ... to by asi stačilo, ne? :D:D
:). Zasmála jsem se :).....tak takového muže chci také :).... A Janča je aktualizována ?

[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru