• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIII. NEDĚLE .......... morybund vs. produkce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Od 19:30 je neomezený počet otázek, aby neměl ani supporťák žádný oddych :) ve 20:00 ukončujeme pořad a necháme odpovědět Honzu na všechny otázky :)

Jaký je tvůj největší životní sen, kterého by jsi chtěl dosáhnout? (ne víkend se mnou se Ti nepodaří :p)

OT
[SPOIL]Papasese jsi mne dostal :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
OT:
[SPOIL]Musíme mu dát trochu času na odpovědi. Ale jak říkal zelí999. [/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Sportuješ? Aktivně, čí rekreačně? Upozorňuji, že gaučing není sport :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
... A Janča je aktualizována ?
Jak se to vezme .... kdysi jednou řízenou aktualizací prošla, a nakonec z toho byl datadisk dítě 1.0, ale obávám se, že k těm automatickým aktualizacím asi časem taky dojde, to víš, mám špatný antivir ...[/SPOIL]
 

DeletedUser34010

Guest
no, sportuji míň než bych rád. Ale hrával jsem volejbal. Rád koukám z gauče na hokej. :D

Můj životní sen? Těch tolik není, můj sen je bydlet na malém ostrově v Karibiku sám a slunit se celé dny na pláži.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Sportuješ? Aktivně, čí rekreačně? Upozorňuji, že gaučing není sport :)
zelí, na to Tě navedl kdo? ... být Tebou, tak se mu vyhýbám, protože Ti valí samé bludy obludy ... gaučing je náhodou nejrozšířenější světový sport, dokonce tak rozšířený, že se ani neví, kdo je jeho rekordmanem, neboť se to mění minutu od minuty.[/SPOIL]

Když jsi byl malý, věřil jsi na takové ty krásné dětské báchorky jako že:
Když budeš jíst hodně špenátu, budeš silný jako Pepek námořník?
Když se píchneš o jehlu, může se zlomit a bude kolovat v těle?
Když ..... jaké povídačky Ti jako malému doma říkali a časem jsi zjistil, že Tě vlastně vlastní krev mystifikovala a to úmyslně, abys byl hodný a poslouchal?
 

DeletedUser30368

Guest
Jeníku, tak ještě se tě zeptám, jaké jsi znamení :) napiš i to čínské zda ho víš. Musím se ještě zeptat za Žabku zda ji máš rád a ještě zda máš rád mne :D?

OT
[SPOIL]Pavle sám nevím, ale OK nebudu mu věřit :yes[/SPOIL]
 

DeletedUser34010

Guest
Jsem lev, no jsem rok narození 1992, nevím co to je za znamení, koukl bych se ale momentálně dělám na rychlo na zítra prezentaci do školy, tak sotva stíhám psát sem. :D

Teda, mě spíš říkávali at se tolik nehrbím, že mě budou bolet záda, smutný je že měli rodiče pravdu :-/
 

DeletedUser30368

Guest
Na, co děláš prezentaci? :)

Ještě jsi neodpověděl na to jestli máš rád ŽABKU (Mikosansobi) a mne :p

Dále něco vážnějšího, jaké byly tvé oblíbené pohádky, když jsi byl malý? :) A jaké pohádky, co jsou to teď? :)
 

DeletedUser34010

Guest
Dělám prezentaci na angličtinu.

Ovšem že vás mám rád. :D

Pohádky... Otázka co se bere jako pohádka, i ted jsem velký fanda animovaných filmů. Když jsem byl menší, moc se mi líbili pokemoni. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru