• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Petře děkuji :)

Dále se Tě zeptám na oblíbenou barvu, oblíbenou značku brýlí, oblíbenou jednotku v DK a máš na DK idol? :) (Nepiš mne :p)
 

DeletedUser

Guest
Programátor je celkem širší pojem, jaké by to bylo zaměření? WWW stránky?
 

DeletedUser32568

Guest
Petře děkuji :)

Dále se Tě zeptám na oblíbenou barvu, oblíbenou značku brýlí, oblíbenou jednotku v DK a máš na DK idol? :) (Nepiš mne :p)
Oblíbená barva černá/tmavě zelená/krvavě rudá - případně kombinace dvou poslechních s první :)
značku brýlí nemám ... v DK je to LK protože se s ní parádně farmí :) a mým idolem na DK je dost hráčů, ale určitě to je Sir Milanalim, Meduzk a na speedy lidi z Fake?! či Tw|x :)
Programátor je celkem širší pojem, jaké by to bylo zaměření? WWW stránky?
Co se týká tvého cestování. Přineslo ti to něco vyznamného do života?
Ano Webovky :) jiný obor programování mě moc nezajímá i když mě dřív lákal vývoj her :)
jelikož to byly výměnné pobyty tak mi přinesli zlepšení mého jazyka (AJ/NJ) a nové přátele i zážitky :)
 

DeletedUser

Guest
Co se týká tvého cestování. Přineslo ti to něco vyznamného do života?

Co je podle tebe největší div světa?
 

DeletedUser30368

Guest
Petře odepiš na všechny otázky ne jen na tu první :p

a jaké je tvé oblíbené počasí? :)
 

DeletedUser32568

Guest
největší div je lidská hloupost :D nezná mezí ... ale pokud budova tak je to určitě a jednoznačně CN Tower v Torrontu :)
 

DeletedUser

Guest
V budoucnu se chceš usídlit ve městě, nebo na venkově?

Chceš mít rodinu? Pokud ano nemáš strach, že by je povolání hackera ohrozilo?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru