• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je něco, co vyložené nesnášíš? Jídlo, přezdívka, či něco jiného
 

DeletedUser32568

Guest
V budoucnu se chceš usídlit ve městě, nebo na venkově?

Chceš mít rodinu? Pokud ano nemáš strach, že by je povolání hackera ohrozilo?

Chtěl bych se usídlit ve městě, protože je lepší internet a tak ale určitě mít chatu někde úplně na samotě :) kde by byl klídek, pohoda a nádherná krajina :)
Chci mít rodinu a vím, že by je povolání hackera ohrozilo, ale pokud bych si dával pozor tak nemyslím, že nijak významně a kdyžtak by je použili proti mě a já bych obětoval "povolání" za rodinu :)
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaké své životní motto?

Čím tě uchvátil film Černý rytíř? Těšíš se na nový díl Batmana?
 

DeletedUser9973

Guest
odpověď

byl jsem tu jen jako pozorovatel.nemám co říci jen se učím novotám od mladých.jsem přece jenom o X krát starší.

musím ale hodnotit tvoje odpovědi. u chemotrails jsiu mně už dostal..vůbec bych neřekl že ti je 15 let.jsi už prostě chlap.a nemám o tebe strach;)

obdoba larpu bych řekl že je Dračí doupě když asi nemůžeš z postele,znáš tu hru?:)
 

DeletedUser32568

Guest
majka Ok neboj taky tu dlouho nebudu...Sathánku do 20:15 :)
ok do 20:15 - jen mne na 5minut omluvte jde tu táta ... potom dodpovím další otázky - kdyžtak napište další ... minimálně 10 než se vrátím :D kopírujte stará křesla :)
Je něco, co vyložené nesnášíš? Jídlo, přezdívka, či něco jiného
něco co bych vyloženě nesnášel není ... snad jen mě štve, když se lidi ptají na něco co je naprosto zřejmé z toho co již ví a přesto se na to zeptají :) ale tak každý udělá někdy chybu a když to nedělají často tak to rád omluvím :)
nesnědl bych hnusy z Fear Factory (teda myslím) jako býčí koule apod. ale jinak myslím snad vše :)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby sis měl vzít 1 věc na pustý ostrov, co by to bylo?

Jaké slovo nejčastěji používáš?

Jak bys ses sám charakterizoval pomocí 1 věty?

Nejoblíbenější písnička?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Patříš mezi pesimisty, realisty nebo optimisty?

Nad čím momentálně bádáš? Nad jakým tématem?

Jaké lidské období je ti nejvíce sympatické? Pravěk, Starověk, Středověk, ...?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru