• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Tuk tuk tuk.....poslední minuta běží....

Již otázky ne...sathan doodpoví a dneší křeslo bude zavřeno
 

DeletedUser30368

Guest
Otázky už ne počkám na Petra, aby odpověděl a zavřu to zde :)

Děkuji všem za otázky a Petrovi za jeho sezení v křesle.

Příští týden se těšte na Avallone :)
 

DeletedUser32568

Guest
Máš nějaké své životní motto?

Čím tě uchvátil film Černý rytíř? Těšíš se na nový díl Batmana?
Životní motto mám :
"Život je *****, buď větší." a rovněž to co mám v podpisu zde na fóru :)
Film mně uchvátil propracovaností postav a dějem :) Těším se na další díl, ale víc na Rychle a Zběsile 6 a Hobita :)
byl jsem tu jen jako pozorovatel.nemám co říci jen se učím novotám od mladých.jsem přece jenom o X krát starší.

musím ale hodnotit tvoje odpovědi. u chemotrails jsiu mně už dostal..vůbec bych neřekl že ti je 15 let.jsi už prostě chlap.a nemám o tebe strach;)

obdoba larpu bych řekl že je Dračí doupě když asi nemůžeš z postele,znáš tu hru?:)
no zajímám se o to dost a tak si myslím, že k tomu mám co říct :) jsem na straně toho, že mnoho věcí co nám bylo předloženo bylo úplně jinak (viz. Dvojčata ...)
spoustu lidí by mi neřeklo věk, který mám, ale tak co už :)
Dračí Doupě jsem hrál (dvojku) zrovna před hodinkou a znásilnil jsem elfku :p z postele můžu tak špatně na tom nejsem :) hraju DrD dost, ale i jiné systémy (Střepy Snů, Zvrácené Časy :))
No věříš na výklady snů? :)
žádný jsem si vyložit nedal, ale pokud by to nebyl od nějakýho šarlatána tak bych tomu i věřil :) i když nevím jak moc ... ale rozhodně věřím Čínským horoskopům a numerologii :)
Kdyby sis měl vzít 1 věc na pustý ostrov, co by to bylo?

Jaké slovo nejčastěji používáš?

Jak bys ses sám charakterizoval pomocí 1 věty?

Nejoblíbenější písnička?
Pokud se osoby počítají jako věci tak nejlepšího kámoš nebo dívku :) pokud ne toto tak určitě bych si tam vzal nějakou plachtu abych měl pod čím spát než bych si něco postavil :)
Co nejčastěji používám se jen tak nedá říct ale asi je to OMG nebo WTF :D
Drží se v pozadí a raději věci ovládá nenápadně z povzdálí.
Tak nyní to je spíše Sabaton, ale tak pokud úplně nejoblíbenější tak je to Nightwish - Nemo [SPOIL][YOUTUBE]SO4LyKd-Hws[/YOUTUBE][/SPOIL]
Co říkáš na to, že se DK mění? :)
No DK jde dopr***e ale tak IG se nechalo zlákat (jako všechny firmy) penězma a už s tím nic neuděláme ...
Patříš mezi pesimisty, realisty nebo optimisty?

Nad čím momentálně bádáš? Nad jakým tématem?

Jaké lidské období je ti nejvíce sympatické? Pravěk, Starověk, Středověk, ...?
Záleží podle nálady ale spíš realista nebo mírný optimista ... ale záleží na situaci :)
Momentálně přemýšlím nad všemi otázkami co tu byly řečeny a zda-li jsem na něco nezapoměl :)
Nejvíce sympatický mi je Středověk bez střelných zbraní (ale beru luky, kuše ...) a přijde mi celkem dobrý tím jak se žilo a tak - chtěl bych si to vyzkoušet :)
proto taky chodím do LARPu kde mám možnost zažít něco podobného na vlastní kůži :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
Jinak také děkuji za skvělé křeslo i když mohlo být více lidí :) no co i tak jste toho ze mne dostali dost :)

tak se ptej Ritier - nezapomeň zase :D
jsem plně otevřen :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
[SPOIL]hmmm neviem ake tu padli otazky takze dam mozno nejake znovu[/SPOIL]

Takze ako prve sa chcem spitat ako som sa docital ze ta beru za sasa v skole. Upresni to.
Hmmmm ake bolo tvoje dievca s ktorim si chodil ako vyzerala?
 

DeletedUser32568

Guest
no tak tím jsem myslel jakože mě už vzali na Střední Školu ;)
moje holka/děvče byla menší než já, ale dost ohebná - udělala provaz a ještě si přitom lehla :D do noty jsme si padli na jedné akci od DDM Hrádek ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru