• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta

DeletedUser35035

Guest
Tak se zkuste poptat hráčů ve hře, nebo projdite seznam kdo ještě v křesle nebyl.
 

DeletedUser11059

Guest
tak co, kdy budu hostem já? ..... ten minulý vedoucí to tady vedl břídilsky a ani si na mě nevzpomněl..
Já už jsem na něj taky za to zapomněl.
A jak se tu v tom křesle máte? Už jste udělali nové polstrování?
 

DeletedUser30368

Guest
Ty jsi byl a opakování jsme měli teď dvakrát :)... (Koho myslíš? Mě, LDK nebo Majku? :))
 

DeletedUser

Guest
zeli: Podruhé byl jenom Kvítek ne?

papasese: Pravda je taková, že ani naše úroveň není zatím zrovna valná. Můžeš si blahopřát, doba kdy si dělal křeslo ty, byla nejúspěšnější. Ale stále věřím, že to půjde dopředu. Bohužel je křeslo v současnosti jenom odraz celého fóra a nezájmu o něj. Opravdu jsem se divil, kolik pozvaných hostů odmítlo účast...
 

DeletedUser30368

Guest
Kdo by chtěl jít na mrtvé fórum :(...

No, Alex byl podle Majky už také, ale to si také nejsem jist.
 

DeletedUser11059

Guest
mám delší dobu nápad ..... třeba by mohl pomoct, ale až o víkendu to napíšu
 

DeletedUser

Guest
Jsem jedno ucho, určitě si rád vyslechnu každý nápad, třeba se z toho i něco urodí. Kdyžtak dej vědět pomocí pošty nebo to klidně prezentuj tady veřejně, jak je libo. :yes
 

DeletedUser

Guest
Až do odvolání bude křeslo pořádáno jednou za 14 dní. Dnes s bleskosvodkou a Willibaldem. :cool
 
Nahoru