• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kalidův dalekohled

DeletedUser

Guest
Pánové, jste dost OT.
Buď se přestěhujte, nebo se držte tématu...
 

DeletedUser40852

Guest
Pro mě je téma předmětů paladina po tom co tu napsal Kozmicz uzavřené. Vylepšovat se nic nebude a máme čekat až nastane čas změny.
 

DeletedUser

Guest
V tom případě nechej prostor dalším, kteří by třeba chtěli napsat svůj názor k tématu a nevyjadřuj se OT.
V opačném případě to dopadne stejně, jako ve vedlejším vlákně ...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já nemám nic proti tomu že systém paladinů změníte byť teda ohně a katapulty jsou jako druhá láska :D (v nadsázce samozřejmně) ale moc doufám že to nebude placené, tedy tím myslím že nikdo nebude moci získat za peníze lepší itemy apod. protože už vidím ty argumenty ale ono to přece je zadarmo nikdo tě nenutí nic platit... aby to nedopadlo jako v jedné nejmenované hře.
 

DeletedUser42314

Guest
taky doufám, že se nebude nic platit, jelikož peníze se mi opravdu vrážet do her nechce. Ale na tu aktualizaci jsem zvědavý. :)
 

DeletedUser39609

Guest
No...to su zvědavej...co z těch vysokoškoláků kteří hru programují zas vypadne za ***... :(
 

DeletedUser31835

Guest
Podle mě by dalekohled neměl být.Jak už je tu několikrát psáno.dalekohled se dá používat jen na začátku hry a pak je k ničemu.
Beztak na posledních 6 světech se dá vy špehovat moc.
 

DeletedUser39609

Guest
Dalekohled je dobrá věc i později...

Všechny předměty jsou dobrý...když je člověk umí správně používat...

Jediný předmět který ztrácí smysl už měsíc po začátku světa je žezlo...to je dobrý tak maximálně když člověk zabírá vésku jedním šlechticem...

A po půl roce ztrácí smysl všechny útočný předměty...protože stejně íí% lidí má paladina pro jistotu připravenýho na rychlou obranu...i když hraje útočně...
Časem nakonec ho má stejně každý ve speciálce na katy...
 

DeletedUser27494

Guest
Když máš 1000 vesnic a jde na tvých 200 vesnic 2 tísíce útoků
je ti jeden paladin s katy i kdyby měli 1000 krát větší obranu k ničemu ,
jednu vesnici zachraníš a uděláš z ní atomový kryt a o dalších 50 příjdeš !
:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser39609

Guest
Od toho máš další DEFF vesnice...a s prominutím jen trouba by se něčemu takovýmu bránil betonováním vesnic...
 
Nahoru