• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Je to snad snaha naší jazykové verze být v něčem první? Jestli Ano, tím pádem gratuluji, protože jsme první jazyková verze co spustí dva světy s PB funkcemi v jeden okamžik. Rozumím, je opravdu těžké pro firmu jako je Innogames spustit jeden svět bez PB funkcí jen aby snad nepřestali mít na chleba. Tvému srovnání classicu (speed x4) a klasického světa např. rychlostí 1 nerozumím. Ty snad očekáváš, že v době kdy průměrný věk hráčů se neustále zvedá a je o dost vyšší než 10 let nazpět, ti bude na classicu hrát minimálně aktivních 7500 hráčů s tím že každý si koupí správce, premiový účet a případně pomocníka rabování? Nenech se vysmát. Můj názor je ten, že za to málo bojuješ a trvá to už delší dobu, čili tě žádám, aby ses pokusil o to, být opravdu manažerem naší jazykové verze jak se sluší a patří, protože se pohybuješ v téhle hře od samého začátku stejně jako já, ale bohužel si uzavřený v téhle škatuli a nemáš nejspíš rozhled o tom jak to probíhá na jiných jazykových verzích. Jednáš stále a stále stejnými naučenými frázemi. Dále ti chybí herní zkušenost o tom není žádná a tu by měl hlavní administrátor mít bohatou, protože hra se opravdu změnila a ty ji bereš stále jako by byl rok 2010. Je tu hodně lidí co by tvoji práci odváděli lépe než ty, tak se zkus nad tím zamyslet, protože vím jak dostáváš kritiku ze všech stran. Řeči o ekonomice, jak je pro innogames naše jazyková verze nevýdělečná jsou passé. Viz Španělsko, Polsko... Naše verze bude stále a stále ztrácet hráče a odchod na jiné verze je nepravděpodobný, protože jazyková bariéra je pro naše hráče tou největší překážkou a o kvalitě mezi německého a českého světa ani nemluvě. Už jsem se na tohle dlouho nemohl dívat a musel jsem napsat tento názor a kritiku na tvojí osobu, protože si myslím, dokonce vím že ten svět bez PB funkcí by se s houževnatým manažerem už dávno spustil. I když pro závistiví český národ, kteří by pro výhru na takovém světě prodali i svoji manželku a děti, je svět s pb funkcemi ta správná volba a mohou tak spíše ničit svojí peněženku než rozvracet rodiny. Je mi z vás smutno, nejen z práce „Administrátorského týmu“ ale hlavně z vás hráčů, kteří tu hru neberou vůbec profesionálně.

Praetorian
 

DeletedUser44631

Guest
Tomu já rozumím a nerozporuji to, proč ovšem musíme mít server rozdělen na český a slovenský, když hru očividně nehraje tolik hráčů? A jiné země mohou spadat pod mezinárodní server?

Přišlo by mi fér se sjednotit a užívat si stejnou kvalitu hry, jako třeba v Německu a Polsku.
Hraji všude možně po světě, hrál jsem většinu serverů v Česku a opravdu by si většina hráčů rádo zahrálo konečně tu starou hru, kterou znají.

Argumentace, že hráčům bylo umožněno hrát server bez premium není validní, 90% lidí, kteří se tam přihlásili přestali hrát. Rychlost 4 je pro mladé či lidi bez zájmů a koníčků.

Všude na fórech a sociálních sítích čtu, jak se každý dotazuje na server bez prémiových bodů.

Proč nemůže být například každý pátý server bez prémiových bodů? Proč nikde není nějaké veřejné prohlášení pro hráče, kteří se na to dotazují? Je těžké zažádat innogames o oficiální vyjádření pro české herní hráče, v čem je ten největší problém?

Hlavním problémem serverů s prémiovými body je ten, že když chce být člověk na úrovni musí do toho házet peníze jak do automatu, kupovat si suroviny, surovinové balíčky z eventů apod. Je super, že hráči sundám opevnění, když za hodinu ho zkrácenín vystaví znovu.

Mě jen znepokojuje, že když hraji v cizině, funguje tam lépe fórum, komunikace s administrátory atd. Jsem Čech a rád bych hrál v Česku, bohužel aktuální podmínky mi to moc neumožňují.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Dva světy najedou se spustili již několikrát, dokonce v minulosti i na české verzi. Nemusí se jednat o dva klasické světy, ten jeden z nich může být klidně i Casual svět, na který tady hráči již netrpělivě čekají.

Tvé myšlenky jsou zajímavé, bohužel s nimi až příliš lítáš v oblacích a jde vidět, že s pozicí Community Managera nemáš žádné zkušenosti. O Classic svět jsem v minulosti žádal několikrát i přestože mi bylo několikrát jasně řečeno, že takový svět u nás nikdy nebude. Vyjímka přišla v době první vlny pandemie, kdy každá jazyková verze dostala možnost spustit u sebe druhý speed nebo classic svět. My jsme sáhli po té druhé variantě. Ovšem i tentokrát nám bylo řečeno, že žádné podobné světy se nebudou znovu plánovat a nemáme o to ani žádat. Přestože i já bych si určitě přál, aby podobné světy byly častější a klidně i s jiným nastavením, ale bohužel světy bez PB jsou pro český trh opravdu passé. I současný classic svět byl jasným důkazem o tom, že se podobný svět v Česku nevyplatí spustit. A tím myslím pro InnoGames, nikoliv pro hráče. Já samozřejmě budu hájit to, co si přejí hráči a určitě za nějakou dobu znovu nadhodím možnost spuštění dalšího classicu v Česku i když vím, že je to dopředu zamítnutý návrh.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Omlouvám se za doublepost, ale ještě dodám následující reakci:

Proč nemůže být například každý pátý server bez prémiových bodů? Proč nikde není nějaké veřejné prohlášení pro hráče, kteří se na to dotazují? Je těžké zažádat innogames o oficiální vyjádření pro české herní hráče, v čem je ten největší problém?

Bylo by to skvělé, takový návrh bych kvitoval, ale bohužel český server je příliš malý na to, aby se zde takové světy uživily a byly pro InnoGames výdělečné. Již jsme to hráčům několikrát uváděli a vždy jim na to odpovíme, pokud se nás dotazují. Největší problém tedy je v tom, že spustit svět bez prémiových verzí se v Česku finančně nevyplatí. - To je oficiální vyjádření InnoGames.
 

DeletedUser44631

Guest
Děkuji za odpověď, věřím, že to pomůže i někomu dalšímu, kdo si klade stejný dotaz.

Z toho plyne, nejlepší časy jsou za námi, a Česká verze bude upadat, neboť by se museli asi platy každého z nás minimálně jednou znásobit, aby do toho hráči pumpovali peníze aspoň jako v Německu. :eek:

Mnoho hráčů skončí kvůli časové tísni a další část lidí, kvůli tomu, že se z toho stala paytowin hra. V dnešní době by lidé měly nejraději vše zdarma, hra produkuje zábavu a nemám problém za zábavu platit, ale měsíční provoz na herním světě:
1 měsíc prémiový účet - 200 Pb
1 měsíc správce účtu - 200 Pb
1 měsíc bonus produkce surovin 3x150 Pb .
+ koupě surovin pro rozjezdu
+ nákupy při eventech..

Popravdě se nedivím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Dva světy najedou se spustili již několikrát, dokonce v minulosti i na české verzi. Nemusí se jednat o dva klasické světy, ten jeden z nich může být klidně i Casual svět, na který tady hráči již netrpělivě čekají.

Tvé myšlenky jsou zajímavé, bohužel s nimi až příliš lítáš v oblacích a jde vidět, že s pozicí Community Managera nemáš žádné zkušenosti. O Classic svět jsem v minulosti žádal několikrát i přestože mi bylo několikrát jasně řečeno, že takový svět u nás nikdy nebude. Vyjímka přišla v době první vlny pandemie, kdy každá jazyková verze dostala možnost spustit u sebe druhý speed nebo classic svět. My jsme sáhli po té druhé variantě. Ovšem i tentokrát nám bylo řečeno, že žádné podobné světy se nebudou znovu plánovat a nemáme o to ani žádat. Přestože i já bych si určitě přál, aby podobné světy byly častější a klidně i s jiným nastavením, ale bohužel světy bez PB jsou pro český trh opravdu passé. I současný classic svět byl jasným důkazem o tom, že se podobný svět v Česku nevyplatí spustit. A tím myslím pro InnoGames, nikoliv pro hráče. Já samozřejmě budu hájit to, co si přejí hráči a určitě za nějakou dobu znovu nadhodím možnost spuštění dalšího classicu v Česku i když vím, že je to dopředu zamítnutý návrh.

Člověk musí mít velké cíle, neboj už jsem zažil ve svém životě jak lidé, kteří jednají podle stanovených frází a postupů to daleko nedotáhli a naopak jsem viděl ty, kteří dostali myšlenku a jak říkáš tzv. lítali v oblacích a dokázali neskutečné věci. Všechno je možné a tohle by pro mě jako Community Managera byla velká výzva ( ne zas tak velká, protože se podle mého opravdu nejedná o těžko dosažitelnou věc). Nicméně nemusím jednat přes tebe. Spojit se s vývojáři bude pro mě maličkost a vyslechnu si jejich názory z první ruky.
 

Willibald

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
No klasik neni svet bez premiovych funkci - zakladni premium, spravce a farm si zaplatit muzes - a bez PU se ani hrat neda ;)
Myslim, ze INNO by se nic nestalo, kdyby obcas takovej svet spustili, na komercnich svetech rejzuji dost...
Mozna by hracum udelali na Clasiku radost, kdyby jim INNO spustilo taky Udalosti - treba by potom tolik hracu neprestavolo hrat... ;)

Na vetsinu novejch svetu se lidi lognou stejne jen proto, aby nakoupili PB na trhu a pak hrali jinde...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Já si určitě nízké cíle nedělám, ale pokud ti tvůj nadřízený řekne jednou, dvakrát, třikrát NE, tak to prostě znamená ne a pokud ho s tím budeš neustále otravovat, tak tím akorát dáváš najevo, že jeho rozhodnutí nerespektuješ. Zejména, pokud jsi dostal jasné odůvodnění, proč se znovu takový svět u nás nespustí.

Jedinou šancí na další Classic by byla možná nějaká celosvětová karanténa nebo něco podobného, ale to by muselo být opět hromadné pouštění světů napříč všemi verzemi, nikoliv pouze u nás.
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Ano, takže až celosvětová karanténa by donutila Innogames spustit u nás classic, v době kdy bude ekonomika na zhroucení a lidé budou bez platů a nebudou mít ani na chleba, tak firma co provozuje tuto hru bude jako jediná prosperovat a svět pro ně nebude prodělečný? Ano to bude opravdu lepší okamžik pro spuštění classic světa než nyní, kdy hráči ještě na ten Premiový účet, pomocníka a správce vydělávají. Musím už používát ve svých větách hodně ironie ale tohle mi opravdu připadá směšné.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, možná by celosvětová karanténa k počítačům nahnala více hráčů a InnoGames by tak chtěli pro hráče znovu podobný svět spustit. Za běžného stavu je však spuštění Classic světa v Česku nereálné. Tím bych to asi v tuto chvíli uzavřel. A naposledy opakuji - není to rozhodnutí českého týmu, my bychom spuštění Classic světa jednou za čas velice kvitovali a podporovali, ale je to rozhodnutí vlastníka této hry, firmy InnoGames.
 
Nahoru