• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Oficiální odpověď InnoGames je taková, že se spuštění Classic světa v ČR vývojářům nevyplatí.

To je zajímavé, že Classic v Česku se "nevyplatí", ale když se zeptám, zda by bylo možné ukončit svět 77 o 3-4 měsíce dříve, jelikož bude mít můj kmen 80 % mapy, tak to nejde.

Takže tu bude minimálně čtvrt roku ZBYTEČNĚ běžet rozhodnutý a dohraný svět, ale spustit Classic svět, který by se stejně mohl hrát klidně půl roku max, když se dobře nastaví, je moc nákladné.
 

DeletedUser44631

Guest
Já se řídím již delší dobu anglickým idomem - Good things come to those who wait, ale přijde mi, že čekám již příliš dlouho a nic. 01.gif
Proč tu vůbec je kavárna když se nic aktivně nehraje a hrát nikdy už nebude? To je provokace nebo co jako?

Nemůžu si pomoci, argumenty kozmicze mi připomínají tuhle paní :

Tzn. máte oficiální prohlášení a odůvodnění, proč ne v CZ classic? a mohl bych ho vidět? 03.gif
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je zajímavé, že Classic v Česku se "nevyplatí", ale když se zeptám, zda by bylo možné ukončit svět 77 o 3-4 měsíce dříve, jelikož bude mít můj kmen 80 % mapy, tak to nejde.

Takže tu bude minimálně čtvrt roku ZBYTEČNĚ běžet rozhodnutý a dohraný svět, ale spustit Classic svět, který by se stejně mohl hrát klidně půl roku max, když se dobře nastaví, je moc nákladné.

Pokud se nepletu (a oprav mě, pokud ano), tak na S77 jsou tři podmínky k vítězství světa. Pokud kmen Cobra dosáhne dominance 80% a udrží ji po dobu 30 dní, bude potřeba ještě dosáhnout třetí podmínky. Nemůžeme ukončit svět po dosažení 2 podmínek a na přání kmene 1 podmínku zrušit. Myslím, že tady je to jasně napsané...

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202021-12-30%20v%C2%A022.45.55.png
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ve vysvětlování proč něco nejde jsi mistr, v tom ti ani nebudu odporovat, možná to skutečně nejde.

Jen názorně ukazuji kolegům, jak moc nás mají tvůrci u zadku a jak strašně hloupé jsou důvody, kvůli kterým další classic nebude :)
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Rád bych upozornil na jednu věc... Maďarský server. Právě jim skončil 18tý classic server... OPAKUJI 18TÝ !!!!!

Pro srovnání serveru .cz a .hu:
Začal ve stejný čas náš svět 81 a jejich svět 71.
Aktuálně na českém serveru je registrováno 6066 hráčů a u nich 2732. Tzn., že český server hraje více jak dvojnásobek hráčů, ale u nich classic svět mohl být a u nás není...

Mám pocit Kozmicz, že se prostě jen vymlouváš jak to nejde, ale že realita je taková, že jiné jazykové verze mají jen schopnější administrátory, kteří zařídí to, co jejich hráči chtějí.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
To by spíš chtělo oficiální odpověď někoho z InnoGames, aby nám zde potvrdili že ten server nechtějí dovolit.
 

kotrmelec

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
To jsem tady psal již dávno a dokládal jsem asi deset serverů, ale bohužel to jsou jen plytké řeči a neustále výmluvy a nikde nic doloženého.
Normální člověk by napsal vedení Innogames, že je pod tlakem hráčů ohledně classicu a bylo by dobré napsat oficiální vyjádření, jako to dělají u aktualizací apod. Bohužel máme tam to co máme..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Požádal jsem své nadřížené na InnoGames o oficiální vyjádření, proč český server nemá Classic svět a např. maďaři jej mají.

Znovu říkám, classic světy považuji za skvělé světy, sám jsem si náš český classic svět chvíli aktivně zahrál, protože jsem se na takový svět těšil. V mém zájmu je tady takové světy mít, ale již několikrát mi byl tento svět zamítnut. V zájmu InnoGames není na další jazykové servery, kde Classic svět ještě není, jej přidávat. Tohle je rozhodnutí, které musím respektovat, přestože jsem otázku ohledně Classic světu v CZ již několikrát znovu otevřel.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vývojáři se mnou povedou v úterý diskuzi na téma Classic světa v Česku! Tak to svitla naděje, protože do dnes jsem byl vždy razantně zamítnut s tím, že nic takového se neplánuje a nebude. Tak držte palce! :)

Znovu říkám, že spuštění Classic světa je i v mém zájmu a pokud vždy bude jen trochu naděje na jeho spuštění, budu nad tím usilovat. Do teď o tom InnoGames nechtělo vést žádnou vážnější diskuzi, takže už to je velký posun.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Nevěřím, no a takhle to má vypadat. I kdyby to zamítli, tak máš něco v ruce a těm otravům včetně mě na fórum máš co nabídnout.
Děkujeme za to.

applause-22.gif
 
Nahoru