• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
Tak to ne Linteo, nikdo nikoho neurážel natolik, abys tu debatu musel zamykat. To už jste na tom s argumenty opravdu tak špatně, že budete raději debaty zamykat, aby se vám nemohlo oponovat?

Já jsem tím příkladem s nastavením morálky jen poukázal na to, že tehdy se těm, kteří byli pro její změnu, neustále mávalo před obličejem pravidly a tvrdilo se, že není možné v rozběhnuté hře nastavení měnit. A nejednou tu máme situaci, kdy to jde!

V tom jsme se asi nepochopili, takže jsem ten tvůj příspěvek, plný hněvu příliš nepochopil. Podívej se, co jsem napsal v předchozím příspěvku:

Ale jádro pudla bylo zakopané jinde. V podstatě jsem se touto otázkou snažil ukázat na to, že se tu jednou diskutovalo o změně - v onom případě s nastavením morálky -, která byla zamítnutá právě proto, že bylo řečeno, že nelze měnit pravidla během hry, protože by to bylo účelové. OK, nakonec jsme to museli všichni, kterým se to nelíbilo skousnout a teď tu čtu, že to v jiném případě jde?

Na tvou otázku:

A ešte píšeš, že donútiť. Tak mi skús navrhnúť spôsob, ako chceš donútiť slobodných hráčov aby sa vyjadrili v ankete, pretože si to tak želáš..My nikoho nútiť nebudeme, aby sa vyjadroval k niečomu, ak nechce.

Ti odpovím svým předchozím příspěvkem:

Proč se v takovém případě otázka nepostaví tak, aby byla provokativní a donutila hráče se do ní zapojit?

Kde tam čteš něco o tom, že chci někoho k něčemu nutit - píšu o provokativní otázce, nic víc, nic míň.
 

DeletedUser843

Guest
Síce mám plné právo zmazať všetky témy, príspevky, ktoré porušujú pravidlá fóra, bez upozornenia, atď a to nemá nič spoločné s nedostatkom argumentov, ktoré mne rozhodne nechýbajú, ale hráčom áno, ale dobre, dám tomu úplne poslednú šancu. Ale s tým, že dodržujte pravidlá fóra.

1. Pravidlá hry a nastavenie serveru je niečo celkom iné. Zmena morálky je možná až vtedy, ak by sa vyjadrila veľká skupina hráčov, že to tak chce a my v našej dobrej vôle by sme im to skrze Innogames mohli s ich súhlasom uskutočniť. Ak si to však väčšia skupina hráčov neželá, nemôže sa taká zmena uskutočniť logicky. Ak si to želá len malá skupina hráčov a to ešte tuto na fóre, tak nie je možné zmeniť kvôli nim nastavenie celého serveru. Takže aby som to zopakoval, aby to bolo jasné, i keď som tu už viackrát spravil, nie je to možné zmeniť, ak si to neželá väčšia skupina hráčov. Pre istotu ešte raz, nastavenie morálky nie je možné zmeniť, ak si to neželajú viacerí hráči v tomto svete. A do tretice, nie je to možné zmeniť, ak si to želá len zopár hráčov a to len na fóre.

2. Prečo sa otázka nepostaví tak, aby bola "provokatívnejšia", na to ti dá odpoveď asi ten, kto takú anketu môže vytvoriť. Ja to určite v cz nie som, a nemám už záujem sa do takých vecí viac starať, pretože odmenou je len urážanie a nevďak zo strany hráčov, ktorým bolo vyhovené presne podľa ich požiadaviek, "bola spravená anketa ale ak nedopadla podľa želania 10% čo chceli zmenu, tak je na vine Support".

A to je odo mňa všetko, k tejto veci, bol by som rád, ak by si ty alebo ostatní hráči nepísali príspevok, kde mi dáte otázku, pretože nebude mnou zodpovedaná.

Môžete ale kľudne na support, tam vám určite niekto rád na tento problém/otázku odpovie, prípadne iný supportér alebo moderátor, ktorý má na to chuť tak spraviť v tejto téme. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Smagu, nemůžeš říci, že se vaše návrhy na změnu pravidel házejí do koše. Každý váš návrh se pečlivě zvažuje, a změny vámi navrhované se řeší, nebo se budou řešit.
Ano, pro změnu pravidel potřebujeme hráčskou podporu, jinak naše návrhy Inno smete ze stolu. Jestliže se většina hráčů vyjádří pozitivně, není problém změnu Inno navrhnout...
 

DeletedUser

Guest
Linteo:

1) nejsem natvrdlej, abych musel jednu věc číst 3x, já to chápu po první větě
2) nikdo tě za to neuráží, naopak jsme byli vděční, že se anketa udělala. Nikdo tu taky nechce, aby se dělala kvůli x % lidí. Navíc jsem psal, že jsme to všichni skousli, ale to neznamená, že se prostě nezeptáme.

K.iller:

To s tím házením našich dotazů, se asi taky nechápeme, nikde jsem to nenapsal. Pokud jsi tím myslel onu větu o tom, že bazírujete na tom, že hru neukončíme - tak ta měla souvislost s tím, jak se tu rozběhla debata o SIP, která je plná protimluv.

Taky bych se mohl zeptat, proč na toto téma neproběhla anketa a nezeptali jste se hráčů, zda chtějí či nechtějí, aby byl útok ze SIP na barbarku považovaný za útok na "Nehráče" a ne za útok na "cíl".
 

DeletedUser2029

Guest
Tak to ne Linteo, nikdo nikoho neurážel natolik, abys tu debatu musel zamykat.
Vítej v realitě zdejšího fóra poslední doby. Tady se zamyká za "špatný" názor. Lhostejno zda podepřený fakty a zda jsi i schopen to fakty doložit a protistraně dokázat, jak zavádějící a až účelově nepravdivé argumenty podává.

-----

P.S.:

To: Lineto, modi, ....

Linteo, píšeš někde vedle něco rozeštvávání. Nevím čím to je, ale třeba s Toliarym jsem se také dost "sekal" o pravidla a názory. A že to bývaly výměny. A nejen já, ale i mnozí jiní, kde jsem debatu jen sledoval. Ale nestávalo se tu a ani na obecné části, že by taková diskuse byla zamykána. Takže, jak je vidět, tak to šlo i bez nadměrného zamykání, mazání, ...

Ovzduší represe a z toho nadávání na zdejší způsoby se začalo objevovat až později a dle mého názoru to není chybou hráčů.

Zamyslete se nad tím.
 

DeletedUser2901

Guest
Ovzduší represe a z toho nadávání na zdejší způsoby se začalo objevovat až později a dle mého názoru to není chybou hráčů.

Turgone? To nemyslíš vážně, že ne? Vydávat dodržování pravidel za represy...
Kdybych uskutečňoval represy podle tvého názoru, tak už nepíšeš, a s tebou hromada dalších hráčů. Diskutovat je možné, při vytváření nových pravidel je i účelové, ale jak se říká "vodsaď podsaď"...
 

DeletedUser2029

Guest
Přečti to celé. Dříve nebylo tolik nadávání, přestože tu také bývaly ostré diskuse.

Pak ze začalo zde na fóru výrazněji zamykat (to přišlo dříve) a více mazat (také přišlo dříve) a až pak začalo výraznější nadávání na zdejší poměry.

Myslím, že to může mít souvislost. Popisuji faktický stav, jaký se zde za poslední cca půlrok a ž třičtvrtěrok udál. A že stojí za zvážení. Rozhodně daná posloupnost (nejprve zamykání mazání, pak do delší době jak to stoupalo, větší nespokojenost hráčů s takovým stavem) je fakt.
 

DeletedUser2901

Guest
Turgone? Já to ale četl i dříve, Toli zase nebyl takový demokrat, jakého z něj děláš...
Poslední dobou si všichni zvykli nadávat na práci modů i supportu, je to zřejmě nějaký nový trend, či co. Každopádně je to nepřípustné, stejně tak i ostatní věci co s tím souvisí, urážky, osočování, napadání hráčů. Když někdo není schopen se držet základních pravidel slušného chování, tak je mi líto, ale pozná to, že asi něco neudělal tak jak má...
 

DeletedUser2029

Guest
Toli zase nebyl takový demokrat, jakého z něj děláš...
Nedělám. I za něj se zavíralo a mazalo. Navíc to nemá s demokracií/demokratem vůbec nic společného, nevím co tím myslíš, nespletl sis cizí slova?

Jen, dle mého názoru, bylo méně hráčů kteří byli přesvědčeni, že okřikování a zamykání a mazání je účelové pokud to nevoní pod nos supportérům či moderátorům ne dle faktů, ale protože si hráči dovolí mít jiný názor než oni. To stojí za úvahu.
 

DeletedUser2901

Guest
To je ale jasné, že má každý nějaký názor, kdyby ho neměl, je nesvéprávný... :)
Nemusí s námi pořád souhlasit, to jsme nikdy ani nežádali, nemusí nás ani milovat, to jednak nechceme, a jednak to je technicky nemožné :mocking

Když to vztáhnu na nás, taky spolu nesouhlasíme, taky tě občas v duchu někam pošlu, ale ještě jsem ti nesmáznul ani jeden příspěvek, nebo tě potrestal jinak... :)
Máš názory, se kteými občas musím souhlasit, občas tedy ne, ale to je ta demokracie, že ti neupírám tvůj vlaszní názor...
 
Nahoru