• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 33

DeletedUser41783

Guest
Pro nezasvěcené :) Nejjednodušší pro nás byla výhra na s23 - to proto, že se asi tak po půl roce hry utrhlo pár hráčů od nás i od našeho soupeře a založili si vlastní kmen, protože se jim nechtělo posílat podpory napadeným atp. (tyran římský byl mezi nima)

Tady je vidět že jsi jen další co povídá něco a neví o tom nic :) Na S23 jsem šel za kamarádem kterýmu jsem chtěl pomoci tím že postavím pár vesnic a předám mu je. A víš proč? Protože jsem v té době byl na misi v zahraničí a na net jsem se dostal asi tak 1x za týden. Mou aktivitu ukazuje asi i to, ze jsem tam za 4 mesice hry mel nejakych 25 vesnic kotě. Kdo mě zná tak ví že to nebyla má hra, ale šolichání pár vesnic. Hrát sem začal až na S29.

First seen:2011-10-05 22:01:26
Last seen:2012-02-25 13:54:06


A ze kdyby hrajujá hrála naplno dopadlo by to jinak? :D .. No ona to zkoušela všemožně, to se jí klidně zeptej. Jen to prostě nějak nešlo. Mydlila ty schody co to šlo až si na nich nabila pusu sama.

Ale je pěkné číst ze vlastne UWH vyhrálo dva světy jen díky tomu, že se protivník popral sám mezi sebou :) Gratulace k tomu ...
 

DeletedUser32004

Guest
Mně je srdečně jedno kde jsi kdy byl a co jsi dělal kocourku :), nikdo nemá čas pořád jen hrát :)
 

DeletedUser32004

Guest
Skončili jsme, jasná zpráva...
Slavíme a děkujeme všem za hru, byl to pěkný svět :)
 

DeletedUser33838

Guest
A po těch letech na DK pro mě konečně vítězný. Díky všem hráčům z UWH (B@ss, VS), ale i opačné straně, že svět udělali takovým, jakým byl.
 
Nahoru