• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 48

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Také se přidávám ke gratulaci. :Yes
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Á matně si vzpomínám co je tohle za svět :D

To je ten svět kde se UBS začalo šířit po mapě jako mor, já jsem řekl že se do nich pustíme, měl jsem fullku a snažil jsem se dodělat vlak, chyběl takový kousek aby se začalo něco dít ale nedostal jsem šanci, během jednoho dne se nám "rozpadl" kmen, lépe řečeno, největší hráči šli do kmene který měl mít nějaké dohody s UBS a mě zabral bývalý soukmenovec a soused který věděl že chystám akci proti UBS a věděl že jedu čistě útok takže velice rychlý proces ^^

Ale UBS za to přímo nemohou, sice jim ze začátku hodně pomohli PB což vždycky nemám rád na top kmenech a snažím se jít proti nim ale na druhou stranu respekt za to že jste vydrželi jako jeden kmen od začátku do samého konce :)
Gratulace k výhře, vypadá to že jste neměli na celém světě schopného konkurenta :)

Ale kdyby mě nezabral soused soukmenovec určitě by bylo vše jinak! :Dwarf :King
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak příště nejdřív i ten vláček, než se někomu svěříš. :)

A připojuji se s gratulací vítěznému kmenu. :Good
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Díky, díky, byl to krásný svět :) Sice už to nejsou takové boje jaké bývaly, ale přesto se zde našlo několik schopných nepřátel a zase jsem poznal pár skvělých lidí, ať už u nás nebo mimo kmen. Teď hurá na s55 pro hattrick ;)
 
Nahoru