• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 62

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Myslím, že pokud jsi nesledoval vývoj, tak se tady nemáš vůbec co vyjadřovat. Nikdo se tady nebaví o předregistraci, ale o tom, že bylo napsáno, že nový svět začne 7., poté se to kvůli technickým problémům odložilo na 15., načež přišla hromadná zpráva, že se startuje 13., pokud tohle někdo ze supportu bude popírat, lže si sám sobě do kapsy.

Někdo se tu zeptal, kdy teda začne svět (po prvním přeložení), Kubina odpověděl 15., přičemž přiložil odkaz na příslušný příspěvek. Poté se start změnil na 13. a proto jsem tu napsal příspěvek, že v tom maj trochu zmatek, načež kubina upravil svůj původní příspěvek a přepsal to na 13. a pak to vyadával jako informaci, která tam byla od začátku, což by měla dokazovat editace příspěvku btw.

Takže pal zpátky na speedy a dej pokoj.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A tak prostá odpověď, že technici dělali co bylo v jejich silách, aby tu dobu neplánovaného odložení startu co nejvíce zkrátili, Tě nenapadne? To Ti vážně tak vadí, že čekací dobu o dva dny zkrátili? Já si myslím, že zaslouží poděkování, ne osočování. Co Ty na to?
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Samozřejmě, že napadne, ale pokud něco odložím, opravdu už ty 2 dny hrají roli? Mně je víceméně jedno, kdy ten svět začne, ale ty zmatky dělají potíže v komunikaci s ostatními hráči a jakési domluvě, takže pokud bych start odložil, už bych poté datum neměnil. Navíc rozhodně ne tak tichým způsobem jak tomu bylo doteď.

Ale samozřejmě to, k čemu jsem se vyjádřil prvotně bylo, že je to zmatek, což je pravda. A následné osočování bylo až po reakci kdy z nás kubina dělá blbce (od té doby se radši nevyjádřil) a pak přijde lamač, který mluví úplně z cesty, proto jsem alespoň částečně rád, že jsi se vyjádřil Ty a uvedl jim to na pravou míru, protože to sami přiznat nedokázali. Což ale bohužel nic nemění na tom, že ty zmatky byly zbytečné a svět prostě mohl začít 15.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Woo má pravdu, termín nám byl původně špatně oznámen ze strany InnoGames a proto musel být upraven. Chvilku nám tam viselo 15.11., ale do hry šel již správný datum, stejně jako jsme upravili hlavní oznámení, aby byl všude oznámen termín skutečného spuštění, které je 13.11. v 15:00

Termín je oznámen několik dní dopředu, takže hráči mají určitě dost času se na otevření světa připravit. Před-registrace většinou nebývá oznámena dopředu (či jen 1-2 dny v některých případech).
 

DeletedUser43909

Guest
Ano woo woo sice má pravdu, to nepopírám, ale já jsem dost rád že se termín urychlil protože čekám na tento svět nějaké ty týdny od doby kdy jsem přišel v minulém světě o vesnici a byl jsem už na pozici 350 za 12 dní hraní bez PB.
jenže pak jsem se propad a ve 30 dni hraní jsem přišel o vesnici na pozici 2500 kvůli nějakému machrovy který do hry určitě hází tisíce měsíčně.

podle mého by se měly otvírat nové světy častěji, a pro ty kdo nemůžou do hry házet prachy si myslím že by se mohly udělat světy bez PB a bylo by to fér-play
jinak kdo je proti urychlení termínu je naprostý blázen, copak vám vadí že se vývojáři snaží spustit světy co nejdřív aby jsme mohly hrát? to, že vývojáři se snaží termín urychlit je od nich velká pocta. Nesnaží se dělat nic strašného aby jste na ně byli zlí. Snaží se jen o to, aby hra byla hratelná a aby byl dostatek světů. Tak je za dobrotu netrestejte, taky jsou lidi, to znamená že vám to můžou vrátit a dělat jen jeden svět za půl roku, nebo jiným stylem. Jestli jejich snahu neoceníte, budiž ale nepište sem to své nic.;) Díky za přečtení :Yes
 

DeletedUser30368

Guest
Není nutné mít svět bez PB, ale stačilo by svět bez prémiového trhu, kdy krácení stavby a 20% surovin navíc není tak markantní rozdíl oproti statisícům surovin z prémiového trhu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
O svět bez prémiového trhu jsme se pokoušeli, ale bylo to zamítnuto vlastníkem hry, firmou InnoGames s odůvodněním, že samozřejmě základním předpokladem udržení světa je to, že bude výnosný a jedním ze základních výnosů je také příjem z prémiového trhu. Takový svět tedy aktuálně neplánujeme.
 

DeletedUser30368

Guest
INNO má asi malé zisky :D...bohužel u nás se classic asi neobjeví :(...Poslední změny INNO dělá už jen pro zisk a ne pro hráče...viz budova strážní věž, která pomáhá obráncům a velice snižuje efektivitu fake útoků...předtím to bylo zavedení fake limitu..., nedostatečné asi :D...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Neboj, i o Classic svět jsem se pokoušel a jednu chvíli to nakonec vypadalo, že by to i prošlo, ale nakonec to bylo zamítnuto s tím, že česká komunita aktuálně není dostatečně silná natolik, aby zde spuštění takového světa mělo význam. Ja myslím, že můžeme být rádi, že nám zatím ponechávají speedy, protože spousta jazykových verzí nemá ani ty.
 

DeletedUser30368

Guest
Já nic neříkám, vím že CZ dost kleslo :), když se podívám třeba na Turky tak am je lidí :D...
 
Nahoru