• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 69

Poslední Hraničář

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Z počátku jsem na to taky nadával. Později jsem si to nastavení ale zamiloval. Je jako dělané pro zkušenější aktivní hráče. DK konečně uvedlo do praxe heslo "Kvantita není kvalita". Upřímně doufám, že toto nastavení bude i na dalších světech, protože takhle mě DK bavilo naposledy jen když ještě paladin sbíral předměty. Což mi taky dost chybí, ale chápu, že už není možné to dát zpět do hry. Jen je toho škoda. Byla by to větší zábava a konečně by byly katy a bonusky na dílno co k čemu :D Byla to nejvíc OP obrana :D

Ale abych se vrátil k tématu. Tohle nastavení otevírá vrátka novým obranným taktikám a větší jistotě, že se vesnice ubrání. 2 týdny se mě HRCZ snažili zabrat, ale díky nastavení a mým zkušenostem nevzali jedinou vesnici. My češi jsme národ, který si musí pořád jen na něco stěžovat... Kdyby jsi otevřel oči a hrál s tím co máš, zjistíš, že to není tak špatné jak sis myslel. Více to tlačí vedení kmenů, aby si protřídili hráče, nemůžete podporovat spojence, ani jiné hráče, takže se sníží šance vynášení informací ohledně obrany. Nemůžete přeskakovat jen sem a tam, aby jste vždycky podpořili, nechali si zničit deff a pak zase zpátky, protože je tam omezní, že 2 dny nemůžeš posílat podpory od příchodu do kmene :) za mě je to luxusně nastavený svět který si mě získal. Po 13ti letech hraní mě DK s něčím konečně mile překvapilo :D vyplatilo se si na to počkat ;-)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za pochvalu k nastavení. My si jsme vědomi, že ne každé nastavení se bude líbit všem hráčům, nehledě na to, že musíme pravidelně také v nastavení zohledňovat novinky, jako jsou pevnosti, strážní věže, nové vítězné podmínky apod.

Věříme však, že se podobné nastavení dočkáme i v budoucnosti. Každopádně ať se nyní na novém světě daří!
 
Nahoru