• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 84

Pedro de la Vedro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
A co třeba pravidlo jednoho kmene? Jednou přijmeš pozvání a už není cesty zpět. Hra by hned dostala trošku jiný zápal. Aktuálně se mi z těch podvodů chce ble..
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Herní rychlost - 1,5 -2
Rychlost jednotek - 1
Morálka - Aktivní
Pravidlo selského dvora - neaktivní
Fake limit - Neaktivní
Výzkum - zjednodušený
Kostel - neaktivní
Lučištníci - aktivní
Strážní věž - neaktivní
Pevnost - neaktivní
Sběr surovin - aktivní
Rostoucí barbarské vesnice - aktivní do 4000 bodů
Noční bonus - 300%
Začátečnická ochrana - 4 dny
Vlajky - aktivní
Paladin - 1 na hráče - předměty na paladina
Domobrana - aktivní do 3 vesnic
Šlechtic - zlaté mince
Maximální dosah šlechtice - 100 poli
Počet členů v kmenu - 35
Podmínka vítězství - runové války (viz .svět 76)
Další dodatečné funkce - podpory pouze v rámci kmene

co takhle takove nastaveni?
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
runový války ani nic podobného určitě ne, normálně na dominanci...
paladin se starejma předmětama by byl fajn, jenže to nikdy už nevrátí na normální světy

Herní rychlost - 1.6
Rychlost jednotek - 0.8
Morálka - Aktivní (závislé na bodech)
Pravidlo selského dvora - neaktivní
Milisekundy - aktivní
Fake limit - 1% bodů vesnice
Výzkum - zjednodušený
Kostel - aktivní
Lučištníci - aktivní
Strážní věž - neaktivní
Pevnost - neaktivní
Sběr surovin - aktivní
Rostoucí barbarské vesnice - aktivní do 3000 bodů
Noční bonus - 00-08
Začátečnická ochrana - 5 dny
Vlajky - aktivní
Paladin - ten novej systém, starej nedaj
Domobrana - aktivní do 3 vesnic
Šlechtic - zlaté mince
Maximální dosah šlechtice - 200 polí
Počet členů v kmenu - 25
Podmínka vítězství - 70% dominance
Další dodatečné funkce - podpory pouze v rámci kmene
 

BunnyCz1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj,
Níže nastavení serveru, které by zahrnovalo rabovat a souboje hned na začátku. Kvůli neaktivnímu sběru by to vedlo všechny k trochu víc zaměření se na útočnou strategii. Navíc kratší začátečnická ochrana by posloužila ke stavění opevnění v ranné fázi.
V nejlepším případě bych zvolil nemožnost opustit kmen dokud vůdce/zakladatel kmene je stále ve hře.(takový viking styl :-D )

Úprava:

Ještě bych doplnil proč dominance jen 55%, když budete mít podmínku pro vítězství nad 70% už je jasný že těch 30% nemá šanci to obrátit ke svému úspěchu. Tudíž 51% - 55% je o něčem jiným a udržet jí 14 dní je aspoň nějaká výzva.
====================================
Herní rychlost - 1.0
Rychlost jednotek - 1.0
Morálka - Aktivní (závislé na bodech)
Pravidlo selského dvora - neaktivní
Milisekundy - aktivní
Fake limit - 1% bodů vesnice
Výzkum - zjednodušený
Kostel - neaktivní
Lučištníci - aktivní
Strážní věž - neaktivní
Pevnost - neaktivní
Sběr surovin - neaktivní
Rostoucí barbarské vesnice - aktivní do 3000 bodů
Noční bonus - 00-08 (500% obrana)
Začátečnická ochrana - 2 dny
Vlajky - aktivní
Paladin - 1 na hráče
Domobrana - neaktivní
Šlechtic - zlaté mince
Maximální dosah šlechtice - 75 polí
Počet členů v kmenu - 50
Podmínka vítězství - 55% dominance
Další dodatečné funkce - podpory pouze v rámci kmene, limit na kmen maximálně 3 vstupy
 

MrKexicek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Herní rychlost - 1.6
Rychlost jednotek - 0,8
Morálka - Aktivní (závislé na bodech)
Pravidlo selského dvora - neaktivní
Milisekundy - aktivní
Fake limit - 1% bodů vesnice
Výzkum - zjednodušený
Kostel - neaktivní
Lučištníci - aktivní
Strážní věž - aktivní
Pevnost - neaktivní
Sběr surovin - aktivní
Rostoucí barbarské vesnice - aktivní do 3000 bodů
Noční bonus - Nastavitelný (200-500% obrana)
Začátečnická ochrana - 4 dny
Vlajky - aktivní
Paladin - aktivní 10paladinů s schopnostmi
Domobrana - neaktivní
Šlechtic - zlaté mince
Maximální dosah šlechtice - 100 polí
Počet členů v kmenu - 25
Podmínka vítězství - 70% dominance
Další dodatečné funkce - podpory pouze v rámci kmene
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Po jaké době se zvětší kapacita prem.trhu po začátku světa ?:)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
A co třeba pravidlo jednoho kmene? Jednou přijmeš pozvání a už není cesty zpět. Hra by hned dostala trošku jiný zápal. Aktuálně se mi z těch podvodů chce ble..


A mysliš že to něco změni ? na clasiku to tak bylo že nešlo přechazet .. Jenže dneštní hrači si k tobě prostě lognout mulťak a maš ho tam do konce hry :D A pak se bav ..
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Po dlouhé době jsem se odhodlala reagovat na velkém fóru. Popíšu Vám zde, jak se nechá končit svět velkého obléhání. Byli jsme hráči, kteří od počátku světa makali, jak jen to šlo, aby kmen získal co nejvíce bodů. Proti přesile jsme bránili hranici a za přispění sousedů ji udrželi, ikdyž to bylo za cenu surovin, které pak chyběly při ražení mincí a za cenu bodů, které jsme vkládali do dostavby hradeb. Nepožírali jsme mrtvoly, jak to bylo zvykem u hráčů, kteří zřejmě byli u Hozmiče vyvolení. Odměnou za naše snažení bylo, že v noci na dnešek, kdy se předpokládá ukončení světa někteří hráči dostali pozvání do spojeneckého kmene, někteří byli z kmene vyhozeni, aby byli nahrazeni jinými silnějšími hráči od spojenců pro případ, že by svět pokračoval. Také mám pozvání do kmene gong, ale sama tam nepřestoupím. Soupeři mě znají a vědí, že nejsem kmenový turista a kmeny neměním. Budou mě muset z kmene propustit, aby moje vesnice při dnešní hromadce posbíral soupeř. Mimo vedení žádný hráč z kmene do včerejší noci nevěděl, co se děje za našimi zády. Co Hozmič domluvil pro svoji výhru světa. Při tom vyhazováním hráčů a sdělování této informace hráčům jeho kmene pověřil zástupce spojenců, který před tím přešel. Sám vůbec na nikde nereagoval a zřejmě se před zodpovědností schovává a čeká, že jeho kmen opět vyhraje svět. Vůbec si ale neuvědomuje, že support může body velkého obléhání nejen snižovat, ale i zvyšovat podle nárůstu bodů, které má kmen.
Náš velký vůdce Hozmič mě i mé spolubojovníky, které hodil přes palubu, svým chováním velice zklamal, takto se se spoluhráči nejedná, do poslední chvíle jsme nevěděli co na nás chystá. Já osobně jsem ztratila jakoukoli víru v internetové hry a v lidi, kteří je hrají. Budeme se příště na kmenech setkávat zde na fóru, ale už ne při hře. V co nejbližší době předám i moje vesnice na casualech a s hrou Divokých kmenů skončím.
Věřím, že příště si tvůrci hry rozmyslí takovéto nastavení světa dělat a tím odradit od hry dost velkou část hráčů, s nimiž se zamětá pdole vůle vůdce.
Přeji Vám všem při hře i v životě vše nejlepší a nashledanou už jen zde na fóru.
Vaše hrajujá
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Jenom pro informaci, takto jedná kvalifikovaný vůdce Hozmič s hráči, kteří šlapali za kmen. Byli jsme vyhozeni téměř všichni hraniční hráči.



report_ally.png
Byl jsi propuštěn z kmene Žíraviny (nové)
úno 01, 10:01

Škoda, že svět nebude pokračovat a že bude zřejmě dnes ukončen.
 
Nahoru