• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Biblosi, pokud světa 1, jak zde čtu, tak bych se tam klidně vetřel, sice jsem do konce nevydržel, ale člen RaB jsem byl hrdým :p


No, my už to pojímáme jako sraz světa 1, a rádi uvítáme třeba i minulé soupeře. Bude to v HK, to nemáš daleko, 15. - 17. srpen. Blíže na skype.

A RaB měl hrdé vůdce, takže spolubojovníci nemohli být jiní. :D
 

DeletedUser30368

Guest
No, psal jsem to v době, kdy jsem neměl 5 z vol. matiky, teď už to nepůjde ani kdybych chtěl :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, tak to pojmi jako doučování, večer místo alkoholu - lekce matematiky. Rovnice, nerovnice, zlomky, to ještě zvládnu. Logaritmy, matice, vektory - to už by bylo horší, ale to může umět někdo jiný. ;)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jo až na to že všechny nebo většina těch věcí jsou pitomosti které normální člověk nevyužije, leda tak astrofyzik :D
 

DeletedUser30368

Guest
:D binomické rovnice, reciproké rovnice, zavzpomínej :D rofl...třeba to vyjde, ale kdo ví :D
 

DeletedUser7340

Guest
JJ, staré dobré, jen škoda, že jsi to s námi nedohrála. Rád Tě zase vidím na kmenech. V srpnu plánujeme sraz. Podrobnosti jsou na facebooku, máš ho založen?

Ano, mam :) Na herne ucely, Altheda Veatas je méno mé :3
Tak ma mrzelo ked som vtedy prisla a zistila som ze som zbarbarila :( Mala som problemy s pripojenim a myslim ze som zabudla na preventivny zastup? :( Chcem este jeden svet 1 :D
:) Poznám, hral som a dohral som :D

Ja si len tak matne pamätám, že si mala na fóre vlastné okno pre "spam" :D Spolu s jispim a alf.maxom :D
no a tiež hromadu ďalších vecí, ktoré sem asi nepatrí sa ani spomínať :D

Zostalo mi to doteraz XD Nastastie uz ludia maju rozum a nepustaju ma k reci XD I <3 spam! :D


Matematika neni zla vec :D Zaspamujeme o tom? :D


Ale tiez mam otazku o Casuali :D Dostala som na zadok na svete 31 a znova mi vyskocili 2 moznosti: Ist na Casual alebo zacat znovu. Ak vyberiem ist na Casual, na Casuali mi to prida vesnicku, alebo mi ta stara zmizne a objavi sa ta nova? Alebo to vobec nepojde?
 

DeletedUser37060

Guest
no druhý svet 1 už nebude... :( nie si sama čo si ho chcú zopakovať :D


na Casual sa dostaneš s posledne dobitou vesničku :D

a pekne sa tam prihlás, ja ťa pozvem do kmeňa :D Potrebujem tam niekoho na kus reči :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7340

Guest
Ale problem je ze ja tam uz som a jednu vesnicku uz tam mam :D Preto nechapem preco ma tam vola este raz :D
 

DeletedUser36491

Guest
Ahoj bodka, pokud již máš vesnici na světě Casual, nemůžeš se tam dostat opět s další vesnicí.

Když je hráč zaregistrovaný v Casual a podruhé na klasickém světě zbarbaří, tak se mu sice nabídka o přesunu na Casual zobrazí, ale pokud tu nabídku zmáčkne, měla by vyjet následující hláška:

Při transferu se stala chyba. Nemůžeš přejít na tento svět, protože na něm již jeden účet máš.

Doufám, že jsem ti dostatečně poradil.. :king
 
Nahoru