• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser7340

Guest
Neprisla poznamka do kmena :D Kto chce mat kompletne zaspamovane kmenove forum? Hlasim sa! :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
řekl profík o casualu

omlouvám se za názor ale pokud někdo jde na casual hrát tak je lama protože tohle není server pro normální lidi... nikdy jsem tam nehral, jen jednou jsem se tam podíval na ty milionové hráče a co jsem jen slyšel tak tam jdou zabírat jen barbarky... takže klidně si tam chodte ale jste lamy jak vyšité ;) pak to tak vypadá že se tu oslovují lamy profíky protože hrali na casualu :D no coment na toto... to už je na mě fakt moc :D

to není ode mne, já s tím nesouhlasím :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, nebyl to někdo, kdo vlítne na nový svět, nakoupí hafo PB, posbírá úspěchy a nějaký ten milník a po třech měsících skončí? :D

Casual je pro všechny, co mají rádi DK, chtějí se nadále potkávat s lidmi, se kterými pár let hráli, ale nemají už tolik času, aby hráli tak aktivně, jako dřív. Tenhle svět hodnotím velmi kladně, lze na něm pokračovat v navázaných herních přátelstvích, aniž by to tolik časově nezatěžovalo.
 

DeletedUser

Guest
Casual je pro všechny, co mají rádi DK, chtějí se nadále potkávat s lidmi, se kterými pár let hráli, ale nemají už tolik času, aby hráli tak aktivně, jako dřív. Tenhle svět hodnotím velmi kladně, lze na něm pokračovat v navázaných herních přátelstvích, aniž by to tolik časově nezatěžovalo.

Hezky jsi to vystihl, Biblosi :)

Možná by to mělo zaznít i v charakteristikách Casualu, aby to ti, co berou hru naprosto vážně nebo jsou skutečně militantně založeni neznevažovali
 

DeletedUser40822

Guest
Moc se mi líbí,jak někteří hráči hodnotí nás "lamy" na Casualu.

Biblos to vystihl úplně přesně.Ten Svět je o pohodě a potkávání se s přáteli,kteří už prostě nemají čas hrát na 100% "normální" svět.

Na S-6 jsem měl téměř 7.700.000 bodů a teď se plácám na Casualu--jsem též lama???
Je mi to fuk,jestli si to někdo myslí,mně ten Svět prostě baví a jsem rád,že je otevřen:D
Díky za něj :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Jistě.

Také zastávám názoru, že ti, co si "odpočívají" nebo jsou v "herním důchodu", tak proč by si nemohli zahrát tento svět.
Bohužel mnoha hráčům se nelíbí omezení, které je právě jedním ze základů té pohody, takoví hráči mají možnost hrát na klasickém světě.
 

DeletedUser34317

Guest
Takovej malej dotaz, nechce si mi to hledat :D
Dá se nějak tento svět ukončit? Nebo bude běžet donekonečna? Už teď co se tam hráči dostanou s 3000 bodovou vesničkou, asi nemají moc chuť hrát, když tam jsou samí multimilionáři :wacko
 

DeletedUser36491

Guest
Není žádná stanovena podmínka vítězství na tomto světě.
Bude-li svět přeplněn, nejspíše se spustí Casual 2, jak to je na některých jazykových verzích této hry.

Pochybuji však, že se to stane brzy, pokud budeme o něčem takovém vědět, budeme o tom zde na fóru, ale i ve hře informovat.
 
Nahoru