• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser40822

Guest
Takovej malej dotaz, nechce si mi to hledat :D
Dá se nějak tento svět ukončit? Nebo bude běžet donekonečna? Už teď co se tam hráči dostanou s 3000 bodovou vesničkou, asi nemají moc chuť hrát, když tam jsou samí multimilionáři :wacko


;)Vidíš a to že sem příjde někdo s 3.000 bodovou vesničkou podle mně není rozhodující.
Během měsíce,třeba skončím a po mně tu zůstane 227(nebo kolik jich vlastně mám) vesnic...

Tím se dá odpovědět i na to zda se tento Svět dá nějak ukončit----myslím že nedá,těžko někdo ovládne většinu světa,zvlášť když tam můžou "přihodit" další vesnice a hned je o co hrát:wacko
Nehledě na to,že ti "samí multimilionáři" mohou též skončit,že??:D
 

DeletedUser37060

Guest
tak ja som tam zrušil už viac než 10 hráčov.. :D
Boli takí, ktorých som vymlátil až kým mi to body dovolili ale i taký, ktorý sa vymlátili o mňa až prišli o všetky jednotky vrátane obrany a z nechute, že im to nijak nepomohlo zbarbarili... :D

Zrovna po jednom takom preberám barbarky, rozbil si o mňa 11 plných útokov zo šlachtou na jednej vesničke, nedobil ju a zbarbarel vzteky... :D
 

DeletedUser40822

Guest
:D:D:D
Tak,to mi to raději neříkej....
Já chci ještě žít :wacko:wacko:wacko:D
 

DeletedUser37060

Guest
:rofl veľmi trefné... :D

mám rád anonymitu a keby to bolo možné, fungoval by som ako S. Hawking :D
 

DeletedUser37060

Guest
dobre ty ;) Ideš na to fakt takticky, ale nie, nie som moneyko :)
 
Nahoru