• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Poniku co vim tak jdes tam naplno hrat ne ? se zmenilo to na vlajkovani zase ? :D
Pokud já vím tak to padlo s určitými okolnostmi co se děly IRL, IDK a jinde :D a znovu opakuji všem dokola to že budu vlajkovat a je to můj cíl numero UNO neznamená hned že nemusím hrát. :) Ale casual hráčům tohle vysvětlovat je asi ztráta času když zase píšeš co píšeš xD
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Aktualne jsem s Ponikem a dalsimi vyhral s72, chystame se na dalsi svety.
k tomuto som tiež započul že som udajne dostal pozvánku hrať s vami na 81ke :) zae hluposť preto hovorím overte si vždy všetko a nerobte zavery o ludoch a skutkoch z počutia. na vašom msg psancov sa to udajne rozoberalo. je to blbosť...na žiadny svet sa nechystám i ked medzi psancami mám veľa známych sykynho, biesmara, jakej jílek atd...rovnako medzi frantami a dalšími kmenmi ktoré pravidelne ovládaju dk. ak by nejaká ponuka bola musel by som o tom vedieť ale popravde aktualne nezvládam dva svety naraz a na cas8 idem.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
k tomuto som tiež započul že som udajne dostal pozvánku hrať s vami na 81ke :) zae hluposť preto hovorím overte si vždy všetko a nerobte zavery o ludoch a skutkoch z počutia. na vašom msg psancov sa to udajne rozoberalo. je to blbosť...na žiadny svet sa nechystám i ked medzi psancami mám veľa známych sykynho, biesmara, jakej jílek atd...rovnako medzi frantami a dalšími kmenmi ktoré pravidelne ovládaju dk. ak by nejaká ponuka bola musel by som o tom vedieť ale popravde aktualne nezvládam dva svety naraz a na cas8 idem.
Ty a nezvladnes vic svetu ?to mi nejde do hlavy...:)
 
Naposledy upraveno:

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
saf1:
"k tomuto som tiež započul že som udajne dostal pozvánku hrať s vami na 81ke :) zae hluposť preto hovorím overte si vždy všetko a nerobte zavery o ludoch a skutkoch z počutia. na vašom msg psancov sa to udajne rozoberalo. je to blbosť...na žiadny svet sa nechystám i ked medzi psancami mám veľa známych sykynho, biesmara, jakej jílek atd...rovnako medzi frantami a dalšími kmenmi ktoré pravidelne ovládaju dk. ak by nejaká ponuka bola musel by som o tom vedieť ale popravde aktualne nezvládam dva svety naraz a na cas8 idem."

Já nevím jaký závěry vyvozuješ z toho že na msg se něco rozebíralo/rozebírá/rozebírat bude :D V podstatě sis odpověděl svým příspěvkem, diskuze je od slova diskutovat a to že si v diskuzi přidávám své názory, kterými i tu danou diskuzi chci začít, přiživit, nebo ukončit, je mé právo, máš ho i napsané v základní listině práv a svobod naší České republiky. Jelikož netuším zda to na Slovensku vedete taky, tak si to laskavě nastuduj když hraješ jazykovou verzi naší země, která se těmito zákony a právy má řídit. :)
(Je to doporučení ne urážka, aby tady zase někdo něco nechápal špatně)
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
saf1:
"k tomuto som tiež započul že som udajne dostal pozvánku hrať s vami na 81ke :) zae hluposť preto hovorím overte si vždy všetko a nerobte zavery o ludoch a skutkoch z počutia. na vašom msg psancov sa to udajne rozoberalo. je to blbosť...na žiadny svet sa nechystám i ked medzi psancami mám veľa známych sykynho, biesmara, jakej jílek atd...rovnako medzi frantami a dalšími kmenmi ktoré pravidelne ovládaju dk. ak by nejaká ponuka bola musel by som o tom vedieť ale popravde aktualne nezvládam dva svety naraz a na cas8 idem."

Já nevím jaký závěry vyvozuješ z toho že na msg se něco rozebíralo/rozebírá/rozebírat bude :D V podstatě sis odpověděl svým příspěvkem, diskuze je od slova diskutovat a to že si v diskuzi přidávám své názory, kterými i tu danou diskuzi chci začít, přiživit, nebo ukončit, je mé právo, máš ho i napsané v základní listině práv a svobod naší České republiky. Jelikož netuším zda to na Slovensku vedete taky, tak si to laskavě nastuduj když hraješ jazykovou verzi naší země, která se těmito zákony a právy má řídit. :)
(Je to doporučení ne urážka, aby tady zase někdo něco nechápal špatně)

asi také závery že práve ty si povedal že na svet nepôjdeš ked tam pôjdem s vami ja a ja tvrdím že je uplna blbosť že by som tam išiel a ani ma nikto nevolal. len som vysvetloval. na Slovensku našťastie nemame Zemana a spol. neboj sme tu spokojní :) tiež len konštatovanie faktov a nie urážka.
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Dobře, beru tě za slovo, nemáš rád cigánskou férovku, tak pokud založíte třetí kmen, nebo s někým dalším uzavřete spojenectví, nazvu tě srabem, je to fér? A nebudeš moci nic říct, pokud vyhrajete, nebudeš se tím moci chvástat, jak jste nás rozdrtili, souhlasíš?

Safe, víš, že mlčení znamená souhlas? :D
 
Nahoru